Dom w atrakcyjnej lokalizacji!!! gettwo.pl

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu Strzemięcin. W pobliżu są liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przychodnia. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna.
Powierzchnia domu wynosi 250m2, powierzchnia działki 324m2
Na parterze są 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, na piętrze 3 pokoje oraz druga łazienka. Ponadto dom posiada piwnicę.
Dom zbudowany jest z suporexu, wszystkie okna są plastikowe. Dach został wymieniony i posiada gwarancję. Ogrzewanie jest zarówno gazowe jak i na ekogroszek – są dwa nowe piece i nowa instalacja. Domek otacza piękny i zadbany ogród pełen zieleni.
Na podłodze w pokojach położony jest dębowy parkiet, tapety. W łazienkach kafle oraz w obu łazienkach wanna.
Nieruchomość wolna od wszelkich obciążeń.
Cena wynosi 449 000zł, do niewielkiej negocjacji.
Zainteresowanych zakupem zachęcamy oglądania. Zapraszamy na spotkanie w naszym Biurze lub u Państwa. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji grupę Doradców Finansowych, gdzie mogą Państwo obliczyć wysokość raty kredytu hipotecznego oraz zdolność kredytową – Całkowicie Bezpłatnie. Poza tym, proponujemy także dogodne ubezpieczenia lokali od zdarzeń losowych, posiadamy oferty wszystkich firm i wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą opcję. Zapraszamy na naszą stronę www.gettwo.pl (Nieruchomości, Kredyty, Ubezpieczenia, Inwestycje) oraz na nasz FanPage Facebook https://www.facebook.com/Get2Two