Dom, Pułtusk - na skarpie, nad rzeką Narew!

Mały domek dla wybrednego Witam! Do sprzedania pięknie położony dom na Nadnarwiańskiej skarpie w mieście Pułtusk. Roztaczający się widok panoramy miasta, rzeki Narwi i okolicznych lasów po drugiej stronie, stwarzają niesamowity urok tego miejsca.
Budynek mieści się w odległości 220m od głównej trasy Warszawa-Augustów nr 61. Przebycie odległości do centrum miasta zajmuje pieszo 10 minut. W okolicy centra handlowe, supermarkety, małe sklepiki i banki.
Dom stawiany przez wykwalifikowanych fachowców, z austryjackiego Porothermu. Jest w całości podpiwniczony, sklepienia betonowe, ostatni strop betonowo-ceglany(cegła dziurawka). Więźba dachowa jest przystosowana do najcięższego pokrycia ceramicznego.
W skład piwnic wchodzą dwa sąsiadujące ze sobą garaże, sala bilardowa, dwie kotłownie(gazowa i węglowa), spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze i duży korytarz.
Na parterze znajduje się duży hol, wielki salon(przystosowany do dużego kominka), kuchnia i sypialnia(z wyjściem na taras), 2 pokoje i garderoba.
Na piętrze mieści się duży i mały salon z balkonami, łazienka, duży hol i 4 pokoje.
Wysokość kondygnacji: piwnice – 2,7 m parter – 3,1 m piętro – 2,8 m strych – 2,4 m
Od strony północnej, nad wjazdem do garaży mieści się taras widokowy o pow. 60 m2. Zaś strona południowa budynku przystosowana jest do dobudowy dużego ogrodu zimowego.
Dla kupującego posiadam dokumentacje foto-wideo z poszczególnych faz budowy. Od fundamentów, aż po dach.