Dom na sprzedaż z pomieszczeniami na firmę Kaniów od zaraz, tanio

Dom na sprzedaż z pomieszczeniami na firmę, Kaniów
Powód sprzedaży – wyjazd. Cena: 550 000zł – do negocjacji.
Podstawowe dane: Całkowita powierzchnia domu: 390mkw
Powierzchnia przeznaczona na działalność: 76mkw
Powierzchnia mieszkalna: 184mkw
Powierzchnia do wykończenia: 130mkw
Całkowita powierzchnia działki: 1400mkw
Ogrzewanie: gazowe + kominek. Możliwość zainstalowania pieca węglowego Krótko o historii domu. Budowa domu rozpoczęła się w 1996r. Do domu wprowadziliśmy się w 1999 roku, natomiast całkowicie ukończony (wykończony z zewnątrz) został on w 2001r. Dom wybudowany jest z pustaków z ociepleniem z wełny mineralnej wewnątrz murów oraz dodatkowo ocieplony z zewnątrz styropianem, co stanowi doskonałą izolację termiczną i w połączeniu z drewnianymi trójszybowymi oknami z wypełnioną gazem przestrzenią pomiędzy szybami zapewnia maksymalną wydajność, czyli wysoki poziom ciepła niskimi rachunkami za ogrzewanie.
Pomieszczenia na działalność. Od początku dom przygotowywany był do zamieszkania oraz pod działalność gospodarczą. Pomieszczenia na działalność nominalnie mają powierzchnię 76mkw. Oprócz tego wykorzystać można również dodatkowe 54mkw, w których znajduje się łazienka z kuchnią, co zapewnia warunki pracownikom.
Część przeznaczona na działalność posiada osobne wejście z zewnątrz jak również wewnątrz części mieszkalnej znajdują się drzwi prowadzące do pomieszczeń firmowych. Część firmowa posiada osobny licznik prądu znajdujący się obok licznika części mieszkalnej na zewnątrz budynku. W pomieszczeniach firmowych znajdują się gniazda 400V oraz osobna skrzynka bezpiecznikowa.
Część mieszkalna. Część mieszkalna wykończona jest w bardzo wysokim standardzie. Znajduje się w nie m.in. : duży salon gościnny, jadalnia połączonaz kuchnią, ubikacja dla gości, spiżarka. Na piętrze znajduje się łazienka, wyłożona pięknymi ceramicznymi płytkami z ozdobnymi elementami oraz 3 pokoje. Na kolejnym piętrze, które jest już poddaszem, znajduje się 130mkw powierzchni mieszkaniowej do wykończenia.
Garaże, piwnica. Dom posiada dwa garaże, z czego jeden jest ogrzewany. W piwnicy, w najniższym punkcie domu, znajduje się wkopana beczka z tworzywa sztucznego o wysokości 120cm z nawierconymi otworami i obsypana grubym żwirem, w której umieszczone są dwie pompy z pływakami. Cały dom dookoła jest odrenowany. Ogród.
Przy domu znajduje się piękny ogród osłonięty z trzech stron tujami zapewniając intymną atmosferę. W ogrodzie posadzone są drzewa i krzewy ozdobne, jak i drzewka owocowe takie jak jabłoń, grusza, bardzo obficie owocująca brzoskwinia czy borówka amerykańska. Znaleźć można również różno kolorowe klony, wierzbę płaczącą oraz wierzbę japońską. Okolica domu. Okolica domu jest bardzo cicha i spokojna, przy jednoczesnym bliskim sąsiedztwie centrum miasta Czechowice-dziedzice. Samochodem do ścisłego centrum jest 5 minut. Dojazd do centrum dużego miasta Bielska-Białej zajmuje ok. 20min. Mniej więcej w odległości 2-3km od domu mieszczą się dwie szkoły i przedszkole. W centrum Kaniowa mieści się przedszkole i szkoła podstawowa. W odległości 100m od domu znajduje się bardzo dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Mniej więcej 100m od domu płynie rzeka Biała.
Rekreacja w okolicy.
W odległości pięciu minut piechotą od domu znajduje się świeżo ukończony, nowoczesny kompleks sportowo rekreacyjny, który zawiera rozbudowany plac zabaw dla dzieci, basen z ratownikiem, boiska do siatkówki plażowej z trybunami, a nawet profesjonalne miejsca kempingowe. Cały kompleks znajduje się na terenach byłej żwirowni Kaniów, przez co w sąsiedztwie głównego kompleksu znajduje się jeszcze kilka stawów, na których działa sekcja wędkarska. Można wykupić kartę i łowić ryby. Kaniów posiada orkiestrę dętą, do której można się przyłączyć niezależnie od wieku i regularnie pobierać nieodpłatne lekcje gry na wszystkich instrumentach dętych, jak i perkusyjnych. Kontakt, dodatkowe informacje. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu i osobistego obejrzenia nieruchomości.
Strona internetowa domu : http://mojwymarzonydom.pl/