Dom Mielno

Dom o powierzchni użytkowej: 126m2 + zagospodarowane na cele mieszkalne poddasze, powierzchnia działki:337 m2 Dom w zabudowie szeregowej (dom środkowy) wybudowany w 1987 roku. Materiał konstrukcyjny – suporex, dom nieocieplony, pokrycie dachu: blacha falista od strony półocnej oraz płyta falista eternitowa od strony południowej. Okna drewniane + PCV. Ogrzewanie etażowie – piec na paliwo stałe, w ulicy przebiega gaz i jest możliwość wykonania przyłącza gazowego wraz z ogrzewaniem gazowym. Na podłogach w pokojach położony jest parkiet, panele podłogowe.
Rozkład pomieszczeń – PARTER: wejście, hall, kuchnia, łazienka z wc, salon z wyjściem poprzez taras do ogrodu (w salonie kominek wykonany z płyt kaflowych), kotłownia, garaż, wejście na taras poprzez pomieszczenie gospodarcze; – I PIĘTRO: 4 pokoje (1 pokój z dużym tarasem wychodzącym na stronę południowo – zachodnią), 2 łazienki z wc;
- PODDASZE: poddasze zagospodarowane – salon z oknami połaciowymi, kuchnia, łazienka, sypialnia z oknem połaciowym. Dom do odswieżenia/remontu. Położenie na osiedlu domów 1-rodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Jamno, do morza i lasu ok. 1km. Położenie w cichej i spokojnej okolicy.