Dom jednorodzinny, wyremontowany, działka 21 arów.

Biurom pośrednictwa dziękujemy! Sprzedam dom jednorodzinny na dużej 21 arowej ogrodzonej działce, na cichej i spokojnej wsi opolskiej. Pełne uzbrojenie woda, prąd, telefon, internet, gaz z butli. Do zamieszkania od zaraz.
Dom wyremontowany. Nowemu właścicielowi pozostało wykonać sobie elewację zewnętrzną wg własnego uznania.
Dojazd od budynku drogą asfaltową. W domu jest wszystko nowe: centralne ogrzewanie (piec na muł, flot, węgiel, drewno itp) instalacja wod-kan, przyłącze energetyczne wg nowych standardów Okna PCV, drzwi Wszystkie podłogi Ściany – gładź MP 75 Dom jest bardzo ciepły i solidny ( mur 70 cm(!) ) Pomieszczenia: Pokoje: 24m2, 18m2 Kuchnia: 16m2 Łazienka 5m2 Korytarze (jeden zagospodarowany jako pokój) – 27m2. Do dowolnej aranżacji poddasze (piętro) o wielkości 90 m2 (CO podciągnięte). Kotłownia, oraz duża piwnica. Działka posiada nowe ogrodzenie, niewielkie zadrzewienie.
Nieruchomość jest do sprzedania bez AGD i mebli, które stanowią własność obecnych lokatorów. Na wyposażeniu pozostaje wanna w łazience oraz WC. Dom do obejrzenia i kupienia w każdej chwili po wcześniejszym umówieniu. Nie rezerwujemy nieruchomości, nie przyjmujemy zaliczek.
Tylko dla poważnie zainteresowanych. Biurom pośrednictwa dziękujemy.