Dom jednorodzinny Bartek w miejscowości Sienno gm.Dobrcz

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 175m2 wg projektu firmy HORYZONT Bartek wersja B z garażem jednostanowiskowy na działce o powierzchni 1000m2. Dom zbudowany w systemie ekonomicznym w całości z cegły, zewnętrznie ocieplony styropianem 15cm. Stolarka okienna na parterze w kolorze ciemnego drewna .Wewnątrz stan surowy z pełnym doprowadzeniem kabli energii elektrycznej i wody wraz z oczyszczalnią przydomową. Parter to kuchnia połączona otwartą przestrzenią z pokojem dziennym i pokojem telewizyjnym z centralnie umieszczonym kominkiem w salonie otwartym po sam dach. Dodatkowo na parterze łazienka oraz dwa pokoje hol i garaż.
Poddasze to dwa obszerne pokoje (sypialnie) umieszczone z jednej części poddasza, pralnia z garderobą , łazienka. W drugiej części poddasza sypialnia główna , w której istnieje możliwość wykonania kominka połączona z obszerną garderobą i własnym wejściem do łazienki.
Dom położony w miejscowości Sienno , 4 kilometry od Dobrcza, w pobliżu szkoły, sklepy ośrodek zdrowia. Poniżej link do projektu:

http://www.horyzont.com/projekty/32-bartek-wersja-b-z-pojedynczym-garazem.html