Dom całoroczny na Mazurach-Dłużec nad jeziorem

Sprzedam dom całoroczny utrzymany na zewnątrz jak i wewnątrz w mazurskim stylu w bardzo spokojnej i cichej okolicy, jednocześnie blisko miasta (8km do Piecek, 13km do Mrągowa i 25km do Mikołajek. Po wyjściu z działki znajdziemy się nad jeziorem Dłużec brzeg z pomostem (strefa ciszy, powierzchnia 132ha) przez które prowadzi znany szlak kajakowy Krutyni, (długość szlaku wynosi 102 km). Z drugiej strony działki las w odległości ok. 500m.Dom piętrowy o pow. użytkowej 130m2, pow. całkowitej 214m2 z garażem pod budynkiem o pow. ok 30m2 oraz wolnostojącym drewnianym budynkiem gospodarczym pow. ok 22m2 pokrytym dachówką ceramiczną taką sam a jak dom.
Dom wykonany z porothermu, tynki cementowo-wapienne, dachówka ceramiczna Rupp Sirius, okna PCV i Velux. Działka całkowicie ogrodzona, brama przesuwna. Wewnątrz tynki starzone przycierane.Parter domu:
Salon z kuchnią i jadalnią, gres LEGANO imitacja desek drewnianych
Duża sypialnia, deska sosnowa olejowana
Łazienka,
Korytarz i wiatrołap,
Duży zadaszony taras z widokiem na jezioro, okno balkonowe przesuwne dł.2.60m podłoga tarasowa deska dębowa grubość 4cm
Powierzchnia parteru wynosi ok 80m2. Schody wew. dębowe
Piętro domu:
Cztery pokoje, deska sosnowa olejowana
Łazienka,
Garderoba,
Korytarz
Powierzchnia piętra wynosi 50m2.
Poziom -1:
Garaż z kotłownią ok 30m2
Piwniczka
Z boku domu duża wiata na drewno.
Instalacje:
1. Energetyczna Instalacja jednofazowa oraz trójfazowa
2. Wodociągowa (wykonana w miedzi) licznik zimnej wody „domowej” oraz osobny licznik wody „ogrodowej”
3. Kanalizacyjna gminna
4. Telefoniczna (możliwość podłączenia)
5. Alarmowa z monitoringiem
6. Centralnego Ogrzewania (wykonana z miedzi) Ogrzewanie – budynek ogrzewany jest kominkiem z rozprowadzonym do każdego pomieszczenia nawiewem ciepłego powietrza (DGP) poprzez obieg z turbiną i termostatem. W czasie nieobecności – ogrzewanie Centralnego Ogrzewania z pieca na olej opałowy znajdujący się w garażu pod budynkiem zbiornik na olej o pojemności 1500 litrów – wlew oleju na froncie budynku.
W łazience na parterze oraz wiatrołapie dodatkowe ogrzewanie podłogowe elektryczne.
7. Ciepła woda użytkowa z termy podłączonej do pieca na olej opałowy lub prąd.
8. Kanalizacja sanitarna gminna.
9. Oświetlenie ogrodowe przy stawie – rozprowadzone kable zasilające.
10. Domofon.
11.Odprowadzenie wody deszczowej na skarpę. Skarpa na działce z kamiennymi tarasami i całkowicie zasadzona w przepiękną roślinność i drzewka owocowe.
Działka jest zagospodarowana, posiada bardzo dużo zieleni, drzew, krzewów i kwiatów. Duża przestrzeń rekreacyjna z wydzielonym miejscem na ognisko i letnie imprezy. Na działce znajduje się oczko wodne z kaskadą oraz lekka zabudowa ogrodowa.
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu i obejrzenia nieruchomości DOM BYŁ BUDOWANY DLA SIEBIE Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW ORAZ Z WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM WŁAŚCICIELI.
OFERTA PRYWATNA – JESTEM WŁAŚCICIELEM NIERUCHOMOŚCI.
DOM DO ZAMIESZKANIA. OGRÓD PRZYGOTOWANY DO ZIMY. ZATANKOWANY OLEJ OPAŁOWY NA SEZON GRZEWCZY. W tej samej miejscowości posiadamy niezabudowaną, całkowicie ogrodzoną (oprócz brzegu jeziora) działkę z liną brzegową jeziora Krzywe o pow. 2600m2 z własnym pomostem, kamiennym paleniskiem. Działka ta również może zostać osobno sprzedana.