Dom, apartamenty nad samym jeziorem k. Giżycka. Mazury, klasa LUX

Do wynajęcia luksusowy dom w Kutach – Mazurski Raj składający z się z dwóch niezależnych apartamentów po 110 m2. Każdy apartament (1-Maja i 2-Asia) składa się z trzech sypialni z łóżkami na 8 osób, dwóch łazienek z WC, oraz własnej dużej kuchni z salonem i z kominkiem. W apartamencie: lodówka z zamrażarką, kuchnia elektr. z piekarnikiem, zmywarka, pralka, kuchenka mikrofalowa, komplet sztućców (na 8 osób), talerzy i garnków. W salonie sprzęt Panasonic: TV 50" Full HD z odtwarzaczem DVD, oraz wieża na 5 płyt CD. Książki i gry. Każdy apartament ma niezależny system alarmowy z powiadomieniem ochrony, teren wokół domu jest monitorowany. Własna linia brzegowa z prywatną plażą, pomost z łodzią wiosłową (w cenie pobytu), huśtawki, boisko do kometki lub piłki plażowej, grill, ognisko.
Z salonu i dwóch sypialni piękny widok na jezioro. Możliwość wynajmu rowerów w cenie 40 zł/pobyt. Pobyt bez wyżywienia, dla chętnych możliwość wykupienia pysznych mazurskich posiłków u miejscowych gospodyń. Kuty to spokojna miejscowość w środku Mazur: do Węgorzewa jest 14 km, do Giżycka 18 km. Stanowisko żubrów 12 km; safari, baseny, małpi gaj na Pięknej Górze w Gołdapi – 39 km.
Do zwiedzania m.in. bunkry Hochwald (tzw. bunkry Himmlera) – najbliższy 2 km, bunkry Wilczy Szaniec (bunkry Hitlera)-35km oraz Mamerki (Plan Barbarossa)-20km.
Cena 200 zł jest ceną za cały apartament 110 m2 dla dwóch osób w miesiącu maj i czerwiec. Każda osoba więcej to +20 zł/doba. Dla noclegów powyżej 7 dni dla min. 4 osób w apartamencie – atrakcyjne rabaty: 10%.
Cena nie dotyczy sprzątania (120 zł) oraz zużytych mediów: woda, prąd, ścieki, zużycie ciepła (ok. 20-40 zł w zależności od pory roku). Ceny w weekend czerwcowy w terminie 13.06 – 22.06.2014: 350 zł/doba za dwie osoby, każda następna +20zł/doba.
Ceny w lipcu i sierpniu: 550 zł/doba za cały apartament dla max. 8 osób.
Serdecznie zapraszamy, więcej na www.mazurski-raj.pl