Dom, 70 m2, Zięblice

OFERTA DLA OSÓB LUBIĄCYCH CISZĘ I WYPOCZYNEK NA ŁONIE NATURY!
Do sprzedaży domek o powierzchni 70m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 42 arów. Działka podzielona jest na części tj. sad, warzywnik, maliniak, oraz część z nasadzeniami bylin, iglaków, krzewów ozdobnych.
Dom po remoncie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju,
zbudowany z cegły , dach- dachówka ceramiczna. Jednokondygnacyjny + poddasze użytkowe, częściowo podpiwniczony. W całym domu są nowe okna PCV i nowe drzwi. Z dużego pokoju jest wyjście przez duże podwójne okno balkonowe na zadaszony duży taras z widokiem na przestrzeń działki, na której latem stoi basen kąpielowy mieszczący 14.000 litrów wody. Od frontu działka jest ogrodzona betonowym płotem , w którym znajduje się brama wjazdowa i furtka. Dom można ogrzewać piecykiem żeliwnym na opał stały. Jest możliwość postawienia kominka. W domu są instalacje: wodna, elektryczna ( siła). Szambo.
Działka jest położona ok. 6km od Kazimierzy Wielkiej, w której znajdują się liczne sklepy ( tj. TESCO, BIEDRONKA, PALEO), przychodnie lekarskie, szpital, oraz znajduje się nowoczesny kryty basen i trwa budowa zalewu z wieloma atrakcjami.