Dom, 110 m2 - TANIO - Sprzedam - Tczew Os. Górki

Dom w cenie mieszkania Kupujący nie płaci prowizji. Przedmiotem sprzedaż jest dom wolnostojący podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 110m2 położony na osiedlu domków jednorodzinnych Górki przy ul. Aleksandra Fredry. Powierzchnia mieszkalna na piętrze wynosi 55m2 i obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienka z kabiną natryskową, przedpokój oraz duży taras o pow.12m2. Na parterze rozkład pomieszczeń i powierzchnie są identyczne, łazienka wanna, duży przedsionek. Dom położony na ogrodzonej i zadrzewionej (drzewa owocowe) działce o pow. 500m2, na której znajduje się wolnostojący blaszany garaż z jednym miejscami postojowymi.
Nieruchomość z 1985r. otynkowana, nieocieplona, kondygnacje nadziemne tj. parter i piętro – pustak, cegła, dach płaski pokryty papą, schody betonowe. Ogrzewanie centralne na piec węglowy, możliwość doprowadzenia instalacji gazowej. Okna częściowo wymienione, piętro PCV, parter drewniane. Podłogi panele podłogowe.
Świetne położenie, bardzo cicho, spokojne przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu z centrum miasta. Zapraszamy do umówienia się na prezentację nieruchomości.
Ofertę polecamy! Pomagamy w uzyskaniu kredytu.
Nieruchomości GTC
ul. Andersena 3D
83-110 Tczew "/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."