dolnośląskie: Radomice: działka górska budowlana 1 ha, widok

Sudety, górska wieś Radomice, Pogórze Izerskie. Piękna działka widokowa górska, wymiary działki: 100 x 105 m. W planie mpzp gminy Wleń przeznaczona w całości pod zabudowę mieszkaniową.
Działka jest fantastycznym miejscem widokowym na szczyty Śnieżki i Szrenicy – wspaniała lokalizacja na dom mieszkalny lub rezydencję z widokiem!
Działka leży we wsi Radomice, na południowym zboczu Wzgórza Kaczmarka (440 mnpm) – panorama z działki jest bardzo imponująca.
Na działce jest stary sad i stara studnia. Wygodny wjazd z asfaltu. Energia elektryczna na działce. Działka posiada uzgodnienie z dostawcą energii na podłączenie do sieci.
W dolnej części działki jest małe oczko wodne i źródełko.
Na wschodniej granicy działki biegnie rząd pięknych topoli, oraz linia elektryczna niskiego napięcia, z której uzgodnione jest podłączenie do sieci energetycznej. Dzialka posiada Księgę Wieczystą. Doskonałe nasłonecznienie – możliwość wykorzystania fotowoltaiki.
Dobre sąsiedztwo.
We wsi Radomice działa pensjonat agroturystyczny oraz stadnina koni. Rzeka Bóbr biegnie w dolinie pilchowickiej – 3 km w dół od Radomic (mapka) – na rzece działąją wypożyczalnie kajaków oraz kąpieliska. W Pilchowicach (3km SW od Radomic) jest Zalew Pilchowicki, na którym działa stanica wodna i mały klub żeglarski.
Ciekawostki: w sąsiedztwie są winnice oraz zabytki – Pałac w Maciejowcu, Dwór Lenno we Wleniu, Park Krajobrazowy Doliny Bobru. Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Lwówek Śląski. Lokalizacja: www.geoportal.gov.pl: działka nr: 307/4, obręb geodezyjny Radomice, gmina Wleń, powiat Lwówek Śląski, województwo dolnośląskie.
Noclegi w pobliskiej agroturystyce: www.pokrzywnik.pl Polecam.