DO wynajęcia, lokale z Parkingiem W CENTRUM MIASTA

Do wynajęcia lokale biurowe i magazynowe w centrum miasta Rzeszowa przy ul Asnyka – w bardzo bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS.
Do wynajęcia 3 piętra, w tym pojedyncze biura ale bardzo mile widziani też będą zainteresowani najmem całego piętra. Pokoje biurowe pojedyncze o powierzchni zróżnicowanej – od 12 m2 do 50 m2, lub też np. łączone, typu sekretariat i dwa dodatkowe pomieszczenia.
Niektóre biura z klimatyzacją, w oknach głównie pionowe rolety. Standard biur bardzo dobry lub dobry, lokale nadają się jedynie do odświeżenia. Klatki schodowe i hol na parterze ładny – zachęcający klienta.
Na parterze powierzchnia hurtowo-magazynowa, około 210 m2 z dojściem do rampy. Standard dobry, nie wymaga wkładu finansowego.
Łączna powierzchnia przeznaczona do najmu to ponad 1500 m2.
Duży parking do tej nieruchomości, możliwość korzystania z placu manewrowego przez duże auta – np. dostawcze.
Obiekt monitorowany oraz z ochroną osobową w formie stróża. Ceny do negocjacji, w zależności od piętra i wielkości najmowanej powierzchni ( w przedziale od 22 zł do 55zł / m2) netto.
Zapraszamy biura księgowe, firmy ubezpieczeniowe, biura projektowe, prawne, różnego rodzaju działalności biurowe, lekarzy, przychodnie medyczne specjalistyczne, np. dentystyczne itp.
Parter posłuży jako sklep, hurtownia, magazyn, dział sprzedaży …. itp.
Rewelacyjna lokalizacja, 1 minuta do dworca PKP i PKS
Lokale dostępne od zaraz. Uwaga: oferta bez pośredników ( bez prowizji), kontakt bezpośredni do zarządcy budynku – LEXICO.