Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy w okolicach Hallera

Do wynajęcia pomieszczenie biurowo – usługowe o pow. 54m², składające się z 3 pokoi o powierzchni 18m2 każdy. Koszt najmu lokalu wynosi 40zł/m² netto – czynsz (2160 zł netto/mc) i 3,40zł/m² netto – opłata za utrzymanie powierzchni wspólnych (162 zł netto/mc). Opłaty za media (energia elektryczna, energia cieplna) wynoszą od 4 zł netto/m²
w okresie letnim do 8,50zł netto/m² w okresie zimowym, natomiast opłata za wodę i ścieki wynosi 8,84zł netto/osobę. Toalety oraz aneks kuchenny (wyposażony w kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę) zlokalizowane są na parterze budynku.
Lokal podłączony jest do sieci MPEC, posiada po kilka linii telefonicznych i łączy internetowych. Bezpieczeństwo użytkowników zapewnione jest przez całodobową ochronę fizyczną, której praca wspomagana jest przez nowoczesne systemy kontroli włamań i napadu oraz telewizję CCTV. Dostęp do budynku – 24h/dobę. Na terenie obiektu znajduje się płatny parking. Zamieszczone przez nas oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy pośrednictwa dotyczącej tej oferty Ewa Wawryszewicz numer licencji 8016.
Zapraszam serdecznie na prezentację.
Kontakt: Radosław Rzeźnik