Dębica - Działka KOMERCYJNA

Witam. Do sprzedania działka KOMERCYJNA w centrum Dębicy.
Ostatnia taka działka w tym rejonie miasta !!!! Znakomita lokalizacja na zainwestowanie we własny biznes !!!! Działka położona jest przy zbiegu ul. Piłsudskiego i ul. 3-go Maja zaraz za Prokuraturą Rejonową(przy schodach ul. Piłsudskiego). Numer działki to 311/4 Działka jest dokładnie i długo widoczna gdy jedziemy ul. Piłsudskiego od strony basenu w kierunku miasta(DOSKONAŁA REKLAMA).
Działka posiada pełne uzbrojenie oraz bezpośredni dostęp do ul. Piłsudskiego(asfalt koło Prokuratury). Działka jest lekko pochylona – co nie przeszkadza w posadowieniu budynku. Działka ma wymiary zbliżone do kwadratu(około-mierzone na geoportalu):
- od południa 26,5m, – od wschodu 27m,
- od północy 23,9m,
- od zachodu 22,9 m
Powierzchnia działki to dokładnie 6,17 ara (617 m2) W niedalekiej odległości znajdują sklepy, szkoła, przychodnia, dworzec PKP, basen, sklepy, banki, itp. Teren na którym położona jest działka nie posiada planu zagospodarowani przestrzennego.
Dla działki uzyskałem zapewnienia dostawy prądu, gazu, wody i odprowadzenia ścieków(wszystko co jest wymagane do warunków zabudowy). Aktualnie wystąpiłem o warunki zabudowy na budynek mieszkalno – usługowy.
Gdyby przyszły nabywca chciał wybudować budynek o innym przeznaczeniu(np. tylko usługowy) to nie ma problemu (działka położona jest w strefie zurbanizowanej i jest działką budowlaną) należałoby wtedy wystąpić ponownie o warunki zabudowy dla budynku o innym przeznaczeniu . Polecam obejrzeć działkę. Pozdrawiam.