DDOSKONAŁA LOKALIZACJA - Muranów - JPII/Anielewicza-Bardzo ciche,

Osiedle \"Ostrowska\" Aleja Jana Pawła II numer 61.
Inwestycja Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej Dembud.
W okolicy pełna infrastruktura centrum miasta, idealna dostępność do komunikacji miejskiej.Budynek bardzo zadbany,czysta okolica, zieleń zadbana.
Jest to doskonała oferta zarówno na własne cele mieszkalne jak również jako inwestycja pod wynajem. Ostatni czynsz najmu 4500zł brutto(-media 1100 zł). Roczna opłata wieczystego użytkowania gruntu to tylko 374 zł.
Trzy budynki mieszkalne z usługami i częścią biurową pomiędzy ulicami Anielewicza i Miłą stanowią zachodnią pierzeję ulicy. Zespół posiada dwa wewnętrzne pasaże handlowe, plac rekreacyjny z fontanną, dwie windy panoramiczne, wszystkie budynki od 10 – 16 kondygnacji, 7 pionów komunikacyjnych po 2 windy w każdym bezpośrednio połączonych z garażem podziemnym. Na piętrze tylko trzy mieszkania. Cały zespół osiedla Ostrowska charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, ciekawą, nowoczesną architekturą i rzeźbiarską formą budynków. Zespół jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, posiada własną administrację, monitoring i jest chroniony.
Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony na 6 piętrze.
Mieszkanie o powierzchni 105.40 mkw. Mieszkanie jest w układzie niezależnym.
Na daną powierzchnię składają się pokój dzienny o powierzchni ok 36 mkw, dwie sypialnie o powierzchni ok 21 i 18 mkw, kuchnia o powierzchni ok 11 mkw, dwie łazienki o powierzchni ok 3.5 i 4.5 mkw oraz hall o powierzchni ok 13 mkw. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Posiadam dodatkowe nowe drzwi.
Mieszkanie trójstronne, zachód-południe-wschód, słoneczne, pięknie doświetlone światłem dziennym. UWAGA (!) okna mieszkania NIE wychodzą na al. Jana Pawła II, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche, a widok z okiem bardzo przyjemny na ładnie zagospodarowany dziedziniec i tereny zielone. Kuchnia jasna z oknem, w pełni umeblowana i wyposażona (lodówka z zamrażalnikiem, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, wyciąg).
Obie łazienki w ładnych płytkach, jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową.
Na podłogach w pokoju dzienny, kuchni i hallu gres wysokiej jakości, natomiast w obu sypialniach panele wysokiej klasy.
W hallu duża i pojemna dwuskrzydłowa szafa w zabudowie z lustrami na całej powierzchni.
Pokoje są obecnie umeblowane, lokal może zostać przekazany pusty.
Stan idealny do zamieszkania od zaraz.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, księga wieczysta bez obciążeń.
Cena apartamentu to TYLKO 8000 PLN/m2 Możliwość zakupienia lokalu wraz z miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej- płatne dodatkowo 40 000zł..