Darłowo, działka na zbiegu ulic Bałtyckiej i Jagiellońskiej

PROWIZJA 0 % – WYNAGRODZENIE AGENCJI NIERUCHOMOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Lokalizacja nieruchomości zasługuje na szczególną uwagę! Działki położone przy zbiegu ulic Bałtyckiej i Jagiellońskiej w samym sercu Darłówka Wschodniego! Do sprzedaży działki gruntu w MPZP oznaczone symbolem MN,U i przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami wbudowanymi, w tym usługi turystyczne. Zgodnie z zasadami kształtowania zabudowy dopuszcza się zabudowę 30% powierzchni działki, ilość kondygnacji max trzy , trzecia w poddaszu przy wysokości zabudowy do 12,5 m i wskaźniku intensywności zabudowy działki max 0,9.
Dwie działki przyległe do siebie, razem zbliżone kształtem do litery L, gdzie długość boku od strony ul Bałtyckiej wynosi około 40 m w tym 34 m przyległej do ul Bałtyckiej – lekko ścięty narożnik przy zbiegu ulic. W głąb od ul Bałtyckiej około 21 m, przy czym w najwęższym miejscu około 16 m. Działka o takim kształcie pozwala na zbudowanie domu/pensjonatu, który nie tworzy efektu długiego budynku – tramwaju a jednocześnie nie jest regularną kostką. Budynek na rzucie litery L pozwala na fajne zagospodarowanie tarasu ukrytego od strony wewnętrznej budynku tzw. styl śródziemnomorski. Wjazd od strony ul. Jagiellońskiej /węższa część działki/ daje możliwość zaprojektowania przy wjeździe miejsc postojowych, placu zieleni lub placu zabaw dla dzieci. W Darłówku niewiele jest działek, które można zagospodarować w tak ciekawy sposób i stworzyć niezwykły i niepowtarzalny układ budynku. Media: sieć wodociągowa, gazowa i elektroenergetyczna w granicach działki. Działka ogrodzona siatką metalowa na słupkach.
Przy ul Bałtyckiej zlokalizowane są pensjonaty o wysokim standardzie świadczonych usług, to ostatnia "wolna" działka przy tej ulicy!!. Nieopodal ośrodki wczasowe, kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb nieco dalej kompleks basenów. Z tego miejsca idziemy około 60 m wzdłuż ul Jagiellońskiej, mijamy główną uliczkę Słowiańską i przechodzimy parkiem przez pas wydm nadmorskich aby dotrzeć do plaży. Darłowo to nadmorski kurort położony rzek Wieprzy i Grabowej i jest największym miastem w powiecie sławieńskim. To miasto o bogatej historii i ciekawej przeszłości. Najsłynniejszym władcą tych ziem był Eryk Pomorski, król Danii, Norwegii i Szwecji żyjący tu w XIV wieku. Zarówno historyczne centrum miasta, zamek Książąt Pomorskich, zabytki jak i wspaniały mikroklimat przyciągają do Darłowa turystów z kraju i zagranicy. Polecamy.