Cichy pokój na poddaszu

Oferuję od 1 lipca pokój do wynajęcia dla 1 lub 2 Pań w 3-pokojowym osobnym mieszkaniu bez właściciela, na piętrze domku jednorodzinnego, z niekrępującym wejściem. NA rysunkach pokój w lewym dolnym rogu. Pokazane 2 wariantowe aranżacje. Sypialnia (opisana w ofercie) ma 9 m2, salon z aneksem kuchennym i duża łazienka do wspólnego użytku ze spokojną pracującą dziewczyną. Jest to poddasze, ale pomieszczenia mają wysokość od 1, 7 do 3 m. Budynek nowy, ciepły i przytulny. Ogrzewanie gazowe, podgrzewanie ciepłej wody w zasobniku gazowym. Własny domofon przy furtce, stałe łącze internetowe w każdym pokoju, osobne opomiarowanie mieszkania na prąd i wodę +50% gazu dla domu (z parterem o tej samej powierzchni). Internet, RTV i wywóz śmieci – w czynszu
Pełne umeblowanie, pralka, lodówka, kuchenka elektryczna z 2 płytkami, kuchenka mikrofalowa, telewizor w salonie (telewizja naziemna cyfrowa), aneks jadalny, komplet naczyń, garnków, sztućców itp.
Lokalizacja: ul.Płocka – cicha enklawa jednorodzinna, 2 minuty drogi od Uniwersytetu na Cukrowej, dojazd autobusy 61, 61 bis, 81, 83, 523, 529.
Wynajem za cały pokój wynosi 490 zł miesięcznie, płatny do 10. dnia miesiąca +opłaty do podziału na liczbę osób w całym mieszkaniu.
Opłaty za media na osobę (!) wynoszą od ok. 40 zł w lecie do ok. 100 zł w styczniu – są zależne od sezonu grzewczego i gospodarowania mediami
Kaucja 500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach)
Warunki najmu: segregacja odpadów, spokój (nie ma nocnych imprez), zakaz palenia w budynku.