Chorzów Ryszki Klimzowiec Różanka 62,9 m2 +komórka

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Ryszki w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,9 m2. Budynek jest położony na Klimzowcu – najatrakcyjniejszej dzielnicy Chorzowa. Około 100 m od parku Róż.
Blok z lat 80-tych po termomodernizacji.
Trzy nowe windy w budynku dostępne z poziomu zero, bez przeszkód dla osób niepełnosprawnych. Domofon cyfrowy.
Osiedle bardzo zielone i spokojne. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, kościół, przychodnie, plac zabaw. Niedaleko Park Śląski i Silesia City Center, sklepy Biedronka, Carrefour, Netto. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana środkami komunikacji publicznej. Połączenie z wszystkimi miastami ościennymi. Bliskie połączenie z DTŚ i A4.
Mieszkanie położone jest na 4-tym piętrze w 12-piętrowym bloku, posiada 3 pokoje, kuchnię, przedpokój, łazienkę i osobne WC. Naświetlenie dwustronne południowe (salon i kuchnia) oraz wschodnie (dwa pozostałe pokoje).
W pokojach i przedpokoju wykładzina PCV, w kuchni, łazience i WC płytki ceramiczne (lata ’80).
Mieszkanie ustawne, rozkładowe, słoneczne i bardzo ciepłe, jest częściowo umeblowane, kuchnia na wymiar z urzadzeniami AGD. Klimatyzator typu split zamontowany w dużym pokoju. Okna plastikowe w dobrym stanie, poza tym mieszkanie wymaga remontu.
INSTALACJE: elektryczna, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, zimnej i ciepłej wody, kanalizacyjne, wentylacji grawitacyjnej, gazowa w kuchni (brak niebezpiecznych ogrzewaczy gazowych typu Junkers)
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska położona w korytarzu na tym samym piętrze co mieszkanie, piwnica oraz balkon długości około 6 m.
Czynsz ok. 650 zł z zaliczkami na co, wodę zimną i ciepłą, ryczałtem za gaz, funduszem remontowym, sprzątaniem klatki i wywozem nieczystości (w sumie wszystko poza energią elektryczną) Parking ogólnodostępny pod blokiem. Strzeżone parkingi w sąsiedztwie bloku.
Nie ma problemu z usunięciem zbędnych mebli.
Mieszkanie administrowane przez Chorzowską Spółdzielnię Mieszkaniową.
Przybliżone wymiary pomieszczeń w mieszkaniu na załączonym planie.
Sprzedaż bez pośredników.