Chorzów 3 pokoje zamienię na 3-4 pok. w K-ce Dąb lub na Klimzowiec

Oferta właściciela – bez żadnych pośredników i prowizji. Zamienię mieszkanie 3-pokojowe, na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym 51,5m2 , Chorzów ul. Żołnierzy Września / Beskidzka (dzielnica Chorzów II przy kompleksie Amelung > patrz foto 2). Pełna własność + księga wieczysta – wspólnota mieszkaniowa (czyli bezczynszowe), z niskimi opłatami , SŁONECZNE (okna na zachód – widok na Skałkę + jedno okno na wschód ), CICHE (okna nie wychodzą na ulice).
Pokoje słoneczne duże i ustawne – jest to największe powierzchniowo i najlepsze rozkładowo i widokowo mieszkanie w tych wszystkich 10 – piętrowych blokach na całym osiedlu Amelung.
Duży pokój z wykafelkowanym balkonem. W mieszkaniu instalacja pod TV sat , antenowa DVB i szybki tani INTERNET. Do mieszkania przynależy piwnica. Pełna infrastruktura. W odległości do 100 metrów od bloku : – ośrodek spacerowo-rekreacyjny AMELUNG ze stawem, – ośrodek rekreacyjno sportowy PARK SKAŁKA z nowym basenem, kajakami. – poradnia NZOZ z doskonałą opieką medyczną i lekarzami specjalistami, – placówka Poczty Polskiej – dwa przedszkola, szkoła, 4 place zabaw dla dzieci
- dwa parkingi strzeżone, – przystanki komunikacji miejskiej, postój taxi
- dwa bankomaty, kościół, stacja benzynowa niedaleko
- MARKETY (LeClerk , Biedronka , Rossmann) – apteka pod domem, restauracja, liczne punkty usługowe Niedaleko do wyjazdu na trasę średnicową DTŚ. Po otwarciu okien nie słychać szumu z DTŚ. Mieszkanie w ładnym stanie – do zamieszkania / pokoje do odmalowania: całkowicie nowe okna PCV 2013r. bardzo wysokiej jakości. Kuchnia i łazienka w kafelkach (+ nowy junkers 2013r. w łazience i nowa kuchenka w kuchni). Ogrzewanie: C.O. z sieci miejskiej z podzielnikami i termozaworami, ciepła woda z junkersa gazowego. Szafa zabudowana. Kuchnia na wymiar. Nowe: przyłącze elektryczne, pion wodno – kanalizacyjny, piecyk gazowy, okna klasa A.
W bloku są dwie windy i podjazd dla wózków dziecięcych i dla niepełnosprawnych. Słoneczny balkon z widokiem na zachód – ośrodek Skałka. W bloku jest domofon, operator kablówki, kilku dostawców taniego i szybkiego internetu, TPSA, upc i inne. Przed blokiem sporo miejsc parkingowych. Blok w trakcie termomodernizacji – wkrótce całkiem nowa elewacja.
Dzielnica spokojna, daleka od jakichkolwiek familoków, 4 mieszkania na piętrze – sąsiedzi przyjaźni i spokojni w całym budynku.
Mieszkanie idealne dla osoby starszej która nie może chodzić po schodach lub młodych z wózkiem dziecięcym. W bloku jest podjazd i winda = nie ma ani jednego schoda żeby dostać się do mieszkania z dworu. Zamienię to mieszkanie na własnościowe lub spółdzielcze 3-4 pokoje w Katowice Dąb lub Chorzów Klimzowiec. Zamiana odbywa się u notariusza gdzie spisywany jest tzw. akt zamiany = to samo co wzajemny zakup/sprzedaż, tylko jest jeden akt notarialny, a nie dwa, co powoduje mniejsze koszty dla zamieniających się stron. Oczywiście w rozliczeniu daję stosowna dopłatę.
Jeśli masz zadłużenie, to spłacę wszystkie Twoje długi: czynsz, wodę, prąd, inne + dam odstępne na nowy start.
Jeśli masz na głowie komornika to nie zwlekaj – to szansa na szybkie wyjście z problemów i kłopotów. Pomogę załatwić wszystkie formalności i zapłacę za nie. Wszystkie informacje na telefon / mail.
Sprzedaż tego mieszkania w tej chwili jest wykluczona.
Tylko zamiana.