CHESTERFIELD Sofa + fotel 3+1 + stolik opcjonalnie - Antyk!

Witam, Sprzedam stylową kanape CHESTERFIELD z prawdziwej skóry + fotel + . Mebel z końcówki lat 70tych. Uzywany w bardzo dobrym stanie(5/6). Nosi normalnie slady uzytkowania. Nie ma porwań,przetarć,odbarwień,plam. Wszystko oryginalne. Bardzo wygodna.
Sofa jest u nas juz prawie 8 lat. Co się z nią działo wczesniej – nie mam pojecia.
Mebel bardzo solidny i cieżki. Prawdziwa skóra i drewno. Idealnie nadaje sie do domu/mieszkania, a jeszcze lepiej do biura,kawiarni,pubu,poczekalni itp… Za niewielką dopłatą(500zł) posiadam drewniany stylowy stolik który kupiłem razem z sofą. Moge sprzedać ze stolikiem lub bez. Te same lata,ten sam styl.(brak na zdjeciach) Meble cały czas są w użytkowaniu w domu. Zapraszam do oglądania – Warszawa WAWER. Z zalem sprzedaje ale niestety czas na remont i zmiane wystoruj salonu na nowoczesny w zupełnie innych kolorach(Zona sobie wymyśla, ja nie mam nic do powiedzenia) :( Nie jest tajemnicą iz za powyższy komplet w 2006 roku zapłaciliśmy nieco ponad 11tys. Cena do niewielkiej negocjacji.
W razie pytań zapraszam do kontaktu codziennie 10-22. Nie wystawiam faktur czy rachunków, meble sprzedaje prywatnie z osobistej "kolekcji" .Nie jestem handlarzem.
Możliwy transport za niewielką dopłatą w każde miejsce w Warszawie lub okolicy.