Budynek biurowo-handlowy Poznań ul. Grunwaldzka 399

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować idealne miejsce na nową siedzibę Państwa firmy/oddziału – nowoczesny biurowiec usytuowany blisko centrum w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Obiekt przy ul. Grunwaldzkiej 399 znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych dla biznesu części Poznania. Łatwy dostęp komunikacją miejską oraz własnym środkiem transportu sprawia że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich firm poszukujących wygodnych, przestrzennych pomieszczeń dla własnej działalności. Lokalizacja budynku pozwala także na łatwy kontakt z lotniskiem Ławica oraz dworcem PKP.
Biurowiec składa się z 2 kondygnacji 162 m2 + podpiwniczenie 56 m2. Budynek w całości wykorzystywany jest wyłącznie na wynajem lokali. Firmy poszukujące biura zarówno w formacie open space oraz z podziałem na poszczególne pokoje znajdą tutaj coś dla siebie. Standard wykończenia na bardzo wysokim poziomie – klasa A: – okablowanie teleinformatyczne,
- okablowanie elektryczne,
- klimatyzacja,
- wykładzina podłogowa, płytki, panele
- kontrola dostępu,
- ochrona,
- monitoring,
- kamery wenątrz pomieszczeń
- wewnętrzne żaluzje okienne,
- wykończone łazienki,
- oświetlenie energooszczędne typu LED,
- wyposażone kuchnie
- ogrzewanie podłogowe
- folie antywłamaniowe na oknach
- centralnie rozprowadzony system radiowy
- odwócona osmoza
Duże okna ekspozycyjne zapewniają bardzo dobre doświetlenie światłem naturalnym. Bardzo duży parking jest dużym atutem budynku, oraz otaczający go piękny ogród. Biurowiec przy ul. Grunwaldzka 399 w Poznaniu to doskonałe i komfortowe miejsce na siedzibę firmy, które docenią zarówno pracownicy jak i klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.