Brzesko Biura Magazyny OKAZJA

Witam dysponuje nastepującymi lokalami:
-Magazyn 290m2
-Biura 240m2
-Magazyn + biura ( 300 +200m2)
-Biura 200m2 (możliwośc połączenia z magazynem 230m)
-Magazyn 230m2 (możliwe połączenie z biurami 200m2)
cena: -powierzchnia magazynowa 11zł/m2 -powierzchnia biurowa 13zł/m2 Opis nieruchomości:
Cały kompleks budowlany jest obiektem niepodpiwniczonym, jedno i dwu kondygnacyjnym; Budynki są murowane wykonane w technologii tradycyjnej- na fundamentach żelbetowych, ściany nośne z materiałów ceramicznych; ściany wewnętrzne wykończone płytą gipsowo-kartonową. Schody wewnętrzne żelbetowe wyłożone płytkami. Sufit z izolacją termiczną obłożony płytami kartonowo- gipsowymi; dach o konstrukcji drewnianej, pokryty blachą trapezowatą ocynkowaną, malowaną; budynki ocieplane styropianem, wykończone tynkiem z dodatkowym wyłożeniem głównych wejść kamieniem naturalnym.
Otoczenie:
Nieruchomość położona jest w terenach zabudowanych i zainwestowanych o przeważającej funkcji usługowo- przemysłowej. Od strony wschodniej Plac Kupiecki, następnie supermarket oraz hotel z restauracją. W odległości kilkuset metrów od nieruchomości po stronie południowej ogrody działkowe, browar Okocim oraz park w którego centrum znajduje sie neobarokowy pałac . Zgodnie z Uchwała Rady Miejskiej Nr IX/98/99 z dnia 7 lipca 1999r. w sprawie miejscowego zagospodarowania przestrzennego dana nieruchomość położona jest w terenach przeznaczonych dla rzemiosła usługowego i produkcyjnego, handlu hurtowego oraz zaplecza magazynowego Infrastruktura usług publicznych :
Dostęp do najpotrzebniejszych ośrodków handlu i zaplecza bytowego ok 200m od Nieruchomości. Inne usługi, ośrodki administracji , kultury dostępne w centrum miasta.
Komunikacja:
Dojazd do nieruchomości korzystny, działka zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Pomianowskiego, która stanowi część drogi gminnej. Na nieruchomości wygospodarowano część terenu na duży plac manewrowo- parkingowy oraz drogi wewnętrzne (wyłożone kostką brukowo- betonową) co usprawnia komunikacje wewnętrzną
Nieruchomość uzbrojona jest w sieć: energetyczną, wodociągową, gazową, kanalizacyjną- sanitarna i deszczową, teletechniczną .