Blok! 2 piętro Dziewulskiego

DOSKONAŁE TRZY POKOJE W BLOKU!!! Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie w bloku czteropiętrowym, na najlepszym drugim piętrze.
Na całkowitą powierzchnię składają się: Salon 25m2
Pokój 12m2
Pokój 8m2
Łazienka wraz z WC
Przedpokój Lokal jest czysty, zadbany i nie wymaga większych nakładów finansowych, jedynie odświeżenia ścian. Na podłogach widnieje parkiet, na ścianach gładź, natomiast kuchnia i łazienka zostały wykończone w kaflach. Na uwagę zasługuje doskonała lokalizacja. Znajdziemy tu dobre sklepy, szkoły, przedszkole oraz znakomicie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej.
POLECAM!!! WARTO!!! Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Dorota Korajczyk Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Paweł Dawidowicz licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami 7432 Andrzej Pamin licencja w obrocie nieruchomościami 1145. UWAGA!!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA BANKAMI. Z NAMI MOŻESZ UZYSKAĆ KREDYT NA 100% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Więcej ofert na www.alfa-investment.pl.
Zapraszamy!