Bielany dom; do końca 2013 roku odliczenie VAT i kredyt na 100%

Dom wolnostojący w części podpiwniczony, po kapitalnym remoncie, ocieplony, ogrzewanie gazowe z automatyką, dodatkowo (obok klasycznych grzejników w każdym z 4 pomieszczeń i holu) w jednym z pokoi, łazience i przedpokoju ogrzewanie podłogowe (dwa automatyczne regulatory powodują możliwość ustawienia różnych temperatur w pomieszczeniach). Nowe ogrodzenie z bramą na pilota (Nice), czasówka zgrana z oświetleniem działki, które włącza się wraz z otwieraniem bramy, oczywiście, gdy jest ciemno;
osobne wejście dla MPO (pracownicy nie wchodzą na teren posesji- podwójna furtka, jedna od ulicy, druga od podwórka), roczne rolety opuszczane z pilota. Działka 925 m2 w formie prostokąta, a dom stoi na jej krótszym boku- na końcu, stąd możliwość budowy z przodu (bliżej bramy wjazdowej/furtki) drugiego domu (dokumenty projektowe do udostępnienia). W domu na działce obok nikt nie mieszka (właściciel przebywa w Kanadzie), więc istnieje prawdopodobieństwo, że kiedyś także będzie na sprzedaż. W pobliżu przystanek autobusowy (2 min. pieszo- dojazd np. do metra Marymont- 110 lub Młociny- 701), Młociny- 4 km, szkoła (kilka minut pieszo bez przechodzenia przez ruchliwą jezdnię- idzie się chodnikiem wzdłuż ul. Estrady), sklepy (osiedlowy 2 minuty pieszo, Auchan- 3 km, w połowie drogi MarcPol; bardzo łatwy dojazd).
Bliskość Kampinosu (3 minuty pieszo). Do końca 2013 roku można wziąć kredy na 100% (od 2014 roku wymagany wkład własny), a ponadto można odliczyć VAT!