Bezpośrednio Sprzedam Mieszkanie ul. Freta Stare Miasto

Sprzedam bezpośrednio 74- metrowe mieszkanie z pięknym widokiem na malownicze dachy Starego Miasta przy ulicy Freta. Jest to mieszkanie przestronne o niepowtarzalnym klimacie, usytuowane na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Głównym atutem nieruchomości jest nietuzinkowa, prestiżowa lokalizacja w samym sercu Starego Miasta. Doskonały punkt komunikacyjny i atrakcyjne miejsce na mieszkanie oraz inwestycje.
Lokal stanowi odrębną własność, i ma urządzoną księgę wieczystą, jest wolny od obciążeń. Grunt oddany jest w użytkowanie wieczyste. Lokal do remontu, z tym że istnieje możliwość wykonania adaptacji pod klucz po uzgodnieniu dodatkowych dogodnych warunków cenowych. Mieszkanie rozkładowe, składa się z dwóch pokoi o powierzchni po około 22 m, widnej kuchni o powierzchni 16 m oraz holu o powierzchni 10 mi łazienki o powierzchni ok 4,5 m. Trzy okna wychodzą na stronę ulic Starego Miasta oraz dwa na wewnętrzne podwórko.
Mieszkanie jest wysokie (3,20 m) – dzięki czemu ma się poczucie znacznie większej przestrzeni. W każdym z pokoi można spokojnie zbudować antresolę. Kuchnia oddzielna. Łazienka połączona z WC. Podłogi parkiet dębowy. Każdy kto lubi atmosferę Starego Miasta, a jednocześnie ciszę i spokój nie będzie zawiedziony.
Do mieszkania przynależy piwnica około 8 m oraz część strychu, który może być wykorzystywana także jako suszarnia.
Kamienica po remontach, w mieszkaniu zostały wymienione instalacje: wodno – kanalizacyjna, gazowa i co, nowe kaloryfery. Odnowiona klatka schodowa oraz dach.
Prężnie działająca wspólnota mieszkańców.
W okolicy pełna infrastruktura: sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, kościół, poczta, szkoła, ogromne tereny zielone z nowoczesnymi fontannami (zejście 50m), kino, teatr, opera, etc.