Bezpośrednio! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Targówku (założona KW)

Ciepłe, słoneczne trzypokojowe (62,1 m2) mieszkanie przy ul. Smoleńskiej. Duży, wygodny pokój dzienny 18 m z oknami na południe i dużą niemal 6 metrową loggią z rozsuwanymi oknami (bardzo praktyczne rozwiązanie). Dwie sypialnie z oknami po przeciwnych stronach. Większa z oknem na południe ma 13.2 m2, druga 10.5 m2 i okno na północ. Kuchnia oddzielna, widna, 6.5 m2 i oknem od strony północnej. Łazienka 3.6 m2, oddzielne WC 1.2 m2. Przedpokój ma ok. 8 m2.
Podłoga w pokojach wyłożona jest panelami, w kuchni, łazience i wc glazura i terakota. Okna nowe PCV, oprócz jednego pokoju, gdzie są drewniane. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z nową windą (13 osób lub 1000 kg, więc bez problemu można przewozić nawet duże meble). Kameralna klatka schodowa – 3 mieszkania na piętrze. Na wiosnę 2015 r budynek zostanie ocieplony i wykonana nowa elewacja (prace w innej części budynku zostały już rozpoczęte). Budynek z lat dziewięćdziesiątych (to nie jest wielka płyta). Do mieszkania przynależy 10 metrowa piwnica. Forma własności – spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą (możliwość zakupu na kredyt).
Komunikacja z centrum i innymi dzielnicami miasta bardzo dogodna, do metra 8 minut autobusem, w pobliżu zarówno przystanek autobusowy jak i tramwajowy. Opłaty ok. 550 zł łącznie z zaliczkami na wodę i co. Okolica świetna – dużo parków, szkoły, przedszkola , żłobki , teatr, basen , szpital, galerie handlowe oraz dużo mniejszych sklepów i usług w okolicy.
Spokojni sąsiedzi. Placyk zabaw dla dzieci ogrodzony na terenie budynku.
Pośrednikom dziękuję.