!!! Bezpośrednio -> PRZEPIĘKNE NOWE 3 POKOJE - OKAZJA !!!

BEZPOŚREDNIO!!! Lokalizacja: Ulica Podolska/Grochowska. Cicho, wśród zieleni, niska zabudowa, a jednocześnie tylko 2 kroki do przystanku linii tramwajowych i autobusowych dojeżdżających w 20-25 min do ścisłego śródmieścia. Tuż obok parku "Leśnika" z placem zabaw dla dzieci, 500 metrów do centrum handlowego King Cross (Real), Castoramy, stacji benzynowej Statoil. 2 przystanki tramwajem do wspaniałego Bazaru Szembeka. Po prostu piątka z plusem! Budynek: Budynek znajduje się na zamkniętym, ogrodzonym terenie składającym się z czterech niskich czteropiętrowych budynków wykonanych w technologii mieszanej (budulec to głównie cegła). Ładne odnowione elewację. Nowe, czyste i pachnące klatki schodowe, zadbane piwnice i śliczna zieleń przed oknem. Świetnie działająca spółdzielnia dba o każdy detal! Absolutny brak problemu z parkowaniem, dodatkowo możliwość wykupienia miejsca postojowego naziemnego tylko za 3 tyś złotych! Mieszkanie: To piękne trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Jest ono po kapitalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie. Nowa elektryka z nową tablicą, nowa hydraulika, gładzie, płyty k-g, oświetlenie, nowe okna na dwuletniej gwarancji, nowe podłogi (dąb celtycki-panel z fugą), piękne granitowe parapety, śliczne białe duże płytki w łazience i kuchni + szary gres wyglądają ze sobą znakomicie.
Mieszkanie składa się z przestrzennego salonu otwartego na kuchnię wraz z nowymi pięknymi białymi meblami kuchennymi (ok. 23m), małego pokoju sypialnego/dziecięcego z nową dużą białą szafą garderobianą(ok. 7m), dużego pokoju sypialnego/dziecięcego (ok. 12m) i ślicznej łazienki z wanną wraz z wielkim lustrem na pół ściany (ok. 3m). Dodatkowo do dyspozycji jest niemały balkon! Całość ma 46 metrów, ale sprawia wrażenie o wiele, wiele większego – gwarantuje. Mieszkanie jest zaprojektowane tak aby uzyskać jak najwięcej przestrzeni – utrzymane w bieli, stali i szarościach. Meble kuchenne z wyższej półki. Pozostawione jest miejsce na lodówkę, kuchenkę, pralkę i zmywarkę (możliwość zakupu). Dodatkowo w kuchni znajduje się kredowa ściana po której można pisać szkolną kredą, co będzie nadawać jej indywidualnego uroku.
Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą oczywiście bez absolutnie żadnych wad prawnych, obciążeń i zadłużeń.
Można oczywiście wydzielić pełną własność jeśli ktoś ma takie życzenie. Ogrzewanie centralne.
Czynsz aktualnie wynosi 376 zł.
Serdecznie polecam przepiękne mieszkanie w znakomitej cenie prosto od właściciela!
Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! AGENCJĘ PROSZĘ O NIE KONTAKTOWANIE SIĘ!