Bezpośrednio budynek BIUROWO-MAGAZYNOWY!!!

Oferujemy do zakupu wolnostojący, piętrowy budynek z powierzchnią biurową i magazynową, urządzony w wysokim standardzie, z pełnym wyposażeniem pod dowolną działalność gospodarczą. Doskonała lokalizacja budynku przy skrzyżowaniu dwóch najważniejszych arterii Warszawy: Aleja Krakowska – wyjazd na Kraków i Katowice oraz nowo wybudowanej obwodnicy Warszawy z wyjazdem na Poznań. Budynek wyposażony w kompletną infrastrukturę biurową – Internet naziemny i napowietrzny i zabezpieczenie przeciwwłamaniowe. Budynek posiada instalacje alarmową i kamery przemysłowe. Wszystkie pokoje biurowe i cześć magazynowa posiadają klimatyzację strefową oraz podłączenia internetowe. Sala prezentacyjna nadająca się na sklep lub salę dystrybucji towarów, recepcja dla klientów przy wejściu. Część magazynowa jest zabezpieczona dodatkowo i okratowana. Powierzchnia całkowita budynku: 810 m2 Powierzchnia użytkowa: 760 m2 w tym:
- 260 m2 powierzchnia biurowa: – piętro (10 pokoi po około 20 m2)
- 120 m2 pomieszczenia socjalne (wyposażona kuchnia, sala konferencyjna, archiwum, pomieszczenia socjalne)
- 310 m2 powierzchnia magazynowa
- 70 m2 powierzchnia prezentacyjno -sklepowa + 4 pomieszczenia po 10 m/2, pomieszczenia socjalne Powierzchnia działki 1 019m2 Możliwość parkowania 12 samochodów na ogrodzonym terenie wewnątrz oferowanej posesji.
Nieruchomość została wybudowana w 1998 roku.
Remont generalny przeprowadziliśmy w 2007 roku.
Stan budynku bardzo dobry, nie wymaga żadnego wkładu finansowego oprócz remontu adaptacyjnego pod własne potrzeby. Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Dzielnica: Włochy
ulica: Kurzawska 6 (przy Alei Krakowskiej na granicy Warszawa – Raszyn) Budynek jest dostępny w terminie 1 miesiąca od podpisania umowy notarialnej. Budynek jest własnością Slot Trade Sp. z o.o. Możliwa jest transakcja wykupu udziałów wraz z przejęciem obsługi kredytu nieruchomości. Osoby zainteresowane zapraszamy do osobistego obejrzenia codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.