Bezpośrednio! Atrakcyjne mieszkanie typu studio z proj. aranzacyjnym!

Do kupienia od zaraz atrakcyjne,bardzo jasne mieszkanie 2 pokojowe typu studio z klimatyzacją, na ostatnim XI piętrze budynku. Bez pośredników ! Doskonale doświetlone połacią okienną (3 okna) . Idealnie nadaje się na adaptację oryginalnie-indywidualnie zagospodarowanej przestrzeni.
Powierzchnia użytkowa to 66,9 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o wymiarach o 43,6 i 7,5 mkw.; kuchni o powierzchni ok. 4 mkw z oknem na salon, łazienki ok. 7 mkw, przedpokoju ok. 9 mkw. Całość po remoncie. W kuchni, przedpokoju oraz łazience na podłodze kafle. W pokojach wykładzina dywanowa. W przedpokoju duża szafa wnękowa.
Budynek jest po modernizacji termoizolacyjnej, zlokalizowany na bardzo dobrze zurbanizowanym osiedlu Gądów Mały-przy ul. Szybowcowej. Doskonała komunikacja tramwajowa ( 20,10,3,33 ) i autobusowa, szybki dojazd samochodem z różnych dzielnic Wrocławia.
Spokojna okolica, zielone otoczenie i wyjątkowo rozwinięta infrastruktura (Astra, Kaufland, centrum handlowe Magnolia , przychodnie zdrowia, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, żłobek, punkty usługowe). W pobliżu tereny rekreacyjnei wypoczynkowe (Stadion ,hala sportowa Orbita z basenem i lodowiskiem, Basen kryty Redeco,centrum fitness Sportwerk , park Zachodni).
Do kupienia od zaraz z możliwością negocjacji cenowej i ewentualnym doradztwem aranżacyjnym. Serdecznie zapraszam :-) !