BEZPOŚREDNIO 3 pok.58m2,Loggia,Garaż, Zielony Taras, Pruszków

Sprzedam w cenie 200 tys + 125 tys.
szczegóły: http://centrumbiznesowe.eu/innowacja.html – 3 pokoje 58,36m2
- Garaż W CENIE
- Loggia
- Nowe Stan "Developerski"
- Zielony Taras na dachu budynku
- 15 minut autem do Centrum Warszawy
- Orientacja wschodnio-południowa
- Czynsz z zaliczkami tylko 350 zł ! Kompleks Sunhouse to nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane dwa budynki wielorodzinne podbudowane garażami podziemnymi i zwieńczone zielonymi ogrodami na dachach. Administracyjnie osiedle Sunhouse położone jest w obrębie Pruszkowa jednak bliskie sąsiedztwo centrum Piastowa pozwala na korzystanie z infrastruktury obu tych miejscowości.
Otoczenie naszego osiedla stanowi mało intensywna zabudowa jednorodzinna, co daje poczucie przestrzeni i "oddechu" sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Panuje tu klimat małomiasteczkowy lub wręcz wiejski, a cisza i spokój to główne zalety tego miejsca sprzyjające odpoczynkowi po pracy w wielkiej aglomeracji.
Jednocześnie w bliskiej odległości zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury miejskiej: szkoły, przedszkola, sklepy, apteki.
Oferowane na sprzedaż mieszkanie ma powierzchnię użytkową 58,36 m2 + 3,77 m2 logia. W CENĘ WLICZONE JEST INDYWIDUALNE MIEJSCE PARKINGOWE W PODZIEMNYM GARAŻU (Szersze o 15cm niż standardowe) Mieszkanie znajduje się na III, ostatnim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku (IV kondygnacja – piękny taras z zielenią, ławeczkami, paleniskiem grillowym, prysznicem oraz toaletą) Składa się z trzech pokoi (jeden z aneksem kuchennym), łazienki oraz przedpokoju. Okna wychodzą na wolną przestrzeń od strony wschodniej. – pokój z aneksem 22,78 m2
- pokój 11,64 m2
- sypialnia 12,24 m2
- przedpokój 6,65 m2
- łazienka 5,04 m2 Zapraszam do oglądania i zakupu oszczędzając ok 20 tys. zł w stosunku do ceny developera.