BEZ PROWIZJI! Działka w Ozorzycach; OKAZJA!

Polecam do sprzedaży działki budowlane o powierzchniach 1200 m2 i 1300 m2, usytuowane w miejscowości Ozorzyce, gmina Siechnice, powiat wrocławski.
Działka (za dodatkową opłatą) może być sprzedana wraz z mediami (prąd, woda bezpośrednio na działce), drogą, pozwoleniem budowlanym (projekt gotowy lub własny). Działki posiadają POZWOLENIE BUDOWLANE na postawienie domów wolnostojących. Wizualizacje oraz rzuty widoczne na zdjęciach. Możliwość zamiany projektu na inny (uzyskanie pozwolenia na zmieniony projekt trwa znacznie krócej niż uzyskanie nowego pozwolenia). Wg wydanego pozwolenia domy powinny mieć powierzchnię użytkową od 125 do 227 mkw, dwukondygnacyjne, wysokość budynku do 8,9 metra. Plan przewiduje również możliwość zabudowy do dwóch kondygnacji nadziemnych (bez uwzględnienia poddasza użytkowego), maksymalna wysokość zabudowy do 12 m.
OZORZYCE – miejscowość położona w gminie Siechnice, znakomity dojazd do Wrocławia – do centrum 13 km drogą krajową nr 395 (na Strzelin), 3 km do zjazdu na autostradę A4, planowana obwodnica Wrocławia wschodniego. W miejscowości powstaje dużo nowych inwestycji prywatnych oraz deweloperskich .
Cena – 129 zł/mkw + udział w drodze
Atutem nieruchomości jest jej prestiżowa lokalizacja.
Właściciel jest również zainteresowany inną formą rozliczenia jak inna nieruchomość (m.in. dom, mieszkanie zrealizowane w ramach innej inwestycji, samochód), UDZIAŁW NIERUCHOMOŚCI.
Istnieje możliwość skorzystania z usług firmy budowlanej. Koszt wzniesienia 1m2 powierzchni netto w stanie deweloperskim – 2200 zł + VAT, z materiałem włącznie.
Stan deweloperski obejmuje: całkowite wykończenie domu z zewnątrz, stolarkę okienną wraz z parapetami, drzwi zewnętrzne, rozprowadzenie wszystkich instalacji, grzejniki c.o. bądź ogrzewanie podłogowe, ściany wewnętrzne przygotowane do malowania lub pomalowane jednokrotnie na biało, wylewki na podłogach.
Firma budowlana sama zajmuje się dostawą wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z inwestorem. Dom o powierzchni do 300 m2 stawiany jest w około 3 miesiące.