Bear Grylls Szkoła przetrwania (kultowy poradnik survivalowy

Poradnik survivalowy Bear’a Grylls’a.
Książka w stanie idealnym,nie używana.
Kompleksowy przewodnik dotyczący przetrwania w dzikich terenach napisany przez najlepszego eksperta survivalu. Bear Grylls, członek brytyjskiej jednostki 21 SAS, zdobywca Mount Everestu, podróżnik po najbardziej niegościnnych rejonach świata, opisuje, jak przeżyć w dzikich okolicach, na pustkowiach Amazonii, pustyni Moab, bagnach Florydy lub… Puszczy Białowieskiej.
Autor pisze, jak rozpalić ognisko, zbudować bezpieczne obozowisko, poruszać się po wszelkiego rodzaju terenach w każdą pogodę – z lub bez mapy, szukać wody i pożywienia, zachować ciepło. Pokazuje jak wykorzystać umiejętności przetrwania i instynkty, by przeżyć i wrócić do cywilizacji.
Książka jest zarówno interesująca dla skautów i miłośników ekstremalnych podróży, jak i domatorów znających autora z telewizji oraz miłośników podróżniczej literatury. Bear Grylls – człowiek legenda, znany z kultowego programu Discovery. Przeszedł sito selekcji brytyjskich oddziałów specjalnych, wspiął się na Mount Everest i przetrwał w najbardziej niegościnnych regionach Ziemi. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.