Auto-Kurs: kurs na prawo jazdy kat. A, B, C. Gwarancja rzetelności!

Witamy!
Firma Auto-Kurs istnieje w Olsztynie już ponad 24 lata i świadczy usługi z zakresu szkolenia kierowców na kat. A, B, B+E, C oraz kwalifikacja wstępna. Nasz ośrodek mieści się na ulicy Kętrzyńskiego 3/2. Kilka minut pieszo od głównego dworca PKP. Co odróżnia nas od reszty? Teorię prowadzimy w bezstresowy, rzetelny i profesjonalny sposób. Co więcej, u nas to kursant decyduje kiedy chce uczęszczać na zajęcia teoretyczne! Dopasowujemy się do potrzeb naszych słuchaczy w związku z tym zajęcia teoretyczne można realizować w dni powszednie w godz. od 8:00 do 18:00 !
Samochody jakimi dysponujemy są identyczne jak na egzaminie- Fiat Punto.
W naszej firmie instruktorami są zarówno kobiety jak i mężczyźni z bogatym doświadczeniem. U nas nie kupujesz "kota w worku". Umów się na pierwsze bezpłatne zajęcia i oceń sam, czy atmosfera na nich panująca będzie Ci sprzyjać!
Płatności można dokonywać w dowolnych ratach.
Nie wierz w mityczne pytania z egzaminu teoretycznego typu "jaka jest długość drążka dźwigni zmiany biegów?" – robiąc u nas teorię masz gwarancję, że nic na egzaminie Cię nie zaskoczy! KATEGORIA C: Koszt: 1900 zł
ilość godzin teoretycznych: 20h
ilość godzin praktycznych: 30h
Auto na kat. C to IVECO EURO CARGO (rok produkcji: 2014)- taki sam jak na egzaminie państwowym.
Więcej szczegółów: www.auto-kurs.pl