Atrakcyjny lokal użytkowy w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa do wynajęci

Doskonale zlokalizowany lokal handlowo-użytkowy, położony na parterze neorenesansowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, bezpośrednio przy głównej ulicy Koszalina – Zwycięstwa, w śródmiejskiej strefie miasta, w pobliżu licznych instytucji i punktów handlowo-usługowych („drugie centrum”).
Lokal ma dwa wejścia: pierwsze wejście prosto z chodnika, bezpośrednio z ulicy Zwycięstwa oraz drugie – od strony parkingu zamkniętego, przeznaczonego do wyłącznego użytku mieszkańców budynku. Miejsce, w którym znajduje się lokal, charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego.
Niewątpliwym atutem lokalu jest bardzo duża, podświetlona witryna wystawowa (o wymiarach 2,20 x 2,30 m – o pow. 5,06 m2) oraz przeszklone drzwi wejściowe. Lokal składa się z dwóch stref: pierwszą stanowi gustownie zaaranżowana, przestronna sala sprzedaży (o pow. ok. 20 m2), sala konferencyjna/gabinet (o pow. ok. 20 m2) oraz toaleta; druga strefa to zaplecze kuchenno-magazynowe oraz łazienka połączona z wc. Sala sprzedaży oraz sala konferencyjna zostały odświeżone w 2013 roku, na podłodze znajduje się terakota i panele podłogowe, ściany są częściowo malowane, częściowo wytapetowane. Ze względu na świetną lokalizację i brak konieczności poniesienia jakichkolwiek kosztów adaptacji lokal jest idealny do prowadzenia działalności gospodarczej, np. biurowej (z wykluczeniem biura nieruchomości), handlowej, handlowo-usługowej. Miejsce idealne na siedzibę firmy, placówki bankowej, kancelarii, apteki, studia/salonu kosmetycznego, pracowni architektonicznej, sklepu sieciowego itd. Istnieje możliwość korzystania z prywatnego parkingu, z bramą zamykaną za pomocą pilota. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego z 2013 roku. Nowa instalacja gazowa z 2013 roku. Istnieje możliwość montażu reklamy świetlnej nad witryną wystawową lokalu. Pełen monitoring lokalu nadzorowany przez firmę zewnętrzną. Czynsz najmu 3658 zł netto/mc + 23% VAT + opłaty (czynsz do Wspólnoty ok. 400 zł, media – energia elektryczna, gaz – wg zużycia). Kaucja do uzgodnienia. Wydanie lokalu do uzgodnienia. Tylko wynajem długoterminowy.