Atrakcyjny dom Julianów

Nr oferty w biurze: LNL000174
ZIMOWA PROMOCJA!!! TYLKO TERAZ TA OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!!!
Do sprzedaży dwukondygnacyjny, wolnostojący dom usytuowany w Łodzi o pow. ok. 180m2. Budynek zbudowany w 1969 roku z cegły pokryty tynkiem, dach domu – płaski pokryty blachodachówką, remont dachu wykonany w 2007r. Jednocześnie z remontem dachu wykonany został remont instalacji elektrycznej. Wykończenie domu w stanie dobrym, jednakże wymagający remontu bądź odświeżenia w zależności od gustu i oczekiwań. Działka wokół domu, ogrodzona siatką, w kształcie prostokąta o powierzchni 760m2 zadbana, z nasadzeniami krzewów i drzew. Brama wjazdowa, stalowa na wylewce, garaż w budynku o pow. ok. 18m2, wiata ewentualnie pod drugi samochód, większość okien plastikowych.
Ogrzewanie gazowe – nowe panele grzewcze, woda ciepła i zimna rozprowadzona w całym domu, ogrzewana gazem. Na PARTERZE znajdują się dwa pokoje, kuchnia i wc. Z większego pokoju wyjście na taras z widokiem na ogród.
Na PIĘTRZE dwa pokoje, łazienka z wc, oranżeria.
W piwnicy pomieszczenie gospodarcze o pow. 30m2, mogące służyć za biuro, magazyn, lokal usługowy.
Podsumowując jest to przestronny dom oraz miejsce gdzie można zrealizować jeszcze morze pomysłów związanych z aranżacją wnętrz, idealnie nadający się dla ludzi ceniących spokój oraz piękno przyrody. Dodatkowym atutem jest położenie nieruchomości, znajdującej się w obrzeżach Łodzi z doskonałym dojazdem do centrum, ale jednocześnie w spokojnej i cichej okolicy. PODANA CENA PODLEGA NEGOCJACJI !!!
Zapraszamy do oglądania, ponieważ zdjęcia nie oddają ciekawego klimatu domu oraz okolicy !!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!! LUX NIERUCHOMOŚCI al. Kościuszki 1 lok. 1.15 90 – 418 Łódź