Atrakcyjne mieszkanie pilnie wynajmę.

Bezpośrednio, pilnie wynajmę słoneczne, ciepłe mieszkanie, 40 m. kw., przy ulicy Kickiego w Warszawie na Pradze Południe (okolice ronda Wiatraczna), piętro 5/6, gotowe do zamieszkania od zaraz z meblami i pełnym wyposażeniem AGD (pralka, lodówka, kuchnia elektryczna z piekarnikiem, mikrofalówka, czajnik), radio kuchenne, odkurzacz, komplet garnków.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, salonu, sypialni, oraz łazienki z wanną. Na podłodze w przedpokoju, łazience i kuchni terakota. W pokojach panele z drewna egzotycznego przykryte wykładziną dywanową. Szafy w zabudowie (przedpokój, salon, sypialnia).
Mieszkanie czyste, ciche, ciepłe. Dostęp do Internetu i tv kablowej. Okna i balkon wychodzą na południe. Niska okoliczna zabudowa z zielenią miejską. Budynek z 2008 roku, ogrodzony, monitorowany z windą, oraz domofonem.
Bardzo sympatyczni i spokojni sąsiedzi. W okolicy wiele miejsc do parkowania, oraz blisko sklepy, banki, poczta, autobusy, tramwaje itp.
Opłaty co miesiąc płatne przez najemcę na konto wynajmującego: 1400 zł., plus tylko!!! opłata za prąd wg wskazań licznika, oraz płacony przez najemcę czynsz administracyjny do wspólnoty mieszkaniowej: 332,25 zł.
(w czynszu opłata za wodę, ogrzewanie, śmieci)
Serdecznie zapraszam do oglądania.