Atrakcyjne mieszkanie (36m2, 2-pokoj) w Białymstoku, SUPER LOKALIZACJA

OPIS MIESZKANIA:
Oferta sprzedaży dotyczy usytuowanego na trzecim piętrze (blok 4-piętrowy, stare budownictwo), przytulnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2 w Białymstoku przy ul. Słowackiego. Blok (cegła) odnowiony po termomodernizacji. W mieszkaniu wymienione zostały okna na PCV. Mieszkanie nie wymaga remontu, jedynie odnowienia.
Mieszkanie bardzo funkcjonalne, do wszystkich pomieszczeń wejście jest z przedpokoju. Dwa ustawne pokoje, na podłogach parkiet, ściany malowane. Duża oddzielna kuchnia z zabudową robioną na wymiar. Łazienka razem z wc. W łazience, przedpokoju oraz kuchni na podłodze wyłożona jest terakota. W dużym pokoju znajduje się zabudowa typu Komandor. Z uwagi na wewnętrzne położenie (pomiędzy dwoma sąsiednimi lokalami) mieszkanie jest bardzo ciepłe. Podwójne drzwi wejściowe.
Mieszkanie usytuowane jest w lokalizacji zapewniającej dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla, blisko są sklepy (w tym galerie Alfa oraz Biała), szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, place zabaw. Oferta jest bardzo atrakcyjna również ze względu na bliskość parku oraz uczelni wyższych (Akademii Medycznej, Uniwersytetu w Białymstoku oraz Politechniki Białostockiej). Okolica bloku jest bardzo cicha. INFORMACJA DODATKOWA:
- piwnica
- wokół bloku znajdują się liczne miejsca parkingowe.