Atlas Trenigu Siłowego + 5x Muscular Development + Shaker

Witam, Mam do sprzedania zestaw:
- książka Atlas treningu siłowego
- 5 czasopism Muscular Development
- Shaker Scitec 0,7 L Atlas kupiony 1 miesiąc temu, nowy, stan idealny. Do tego 5 numerów MD i oryginalny shaker Scitec. *Atlas treningu siłowego*
Autorzy: Frederic Delavier
Tłumaczenie z języka: francuski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 192
Rok wydania: 2011
Wydanie: 2
Oprawa: miękka W atlasie przedstawiono wszystkie najważniejsze elementy treningu siłowego. Liczne, doskonałej jakości ryciny obrazują zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze umożliwiają zrozumienie celu danego ćwiczenia i ułatwiają poprawne prowadzenie treningu.
Osobne rozdziały poświęcono najczęściej występującym urazom oraz patologiom związanym z uprawianiem kulturystyki.
Książka ta cieszy się dużą popularnością zarówno w Europie, jak i w Ameryce, a także w Australii i Nowej Zelandii. Jej wersja anglojęzyczna doczekała się wielu wydań. Adresowana jest do osób zajmujących się kulturystyką, które pragną harmonijnie i planowo rozwijać swoje mięśnie.
Ze względu na rzetelne podejście do anatomii człowieka publikacja powinna zainteresować także studentów akademii medycznych (wydziały rehabilitacji i fizjoterapii), studentów akademii wychowania fizycznego i studentów akademii sztuk pięknych (wydziały malarstwa i rzeźby).
O autorze:
Frédéric Delavier studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Paryżu i brał udział w zajęciach z anatomii w akademii medycznej. Prowadził badania z zakresu anatomii porównawczej oraz badania paleontologiczne w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu.
Wicemistrz Francji w powerliftingu w 1990 roku, redaktor magazynu Le monde du muscle. Publikuje w wielu fachowych czasopismach kulturystycznych, takich jak Iron-Man i Men’s Health. Jeżeli są Państwo zainteresowani to proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu albo kontakt poprzez gg/ email.
Preferuję odbiór osobisty w Skawinie bądź w Krakowie. Pozdrawiam