Apartament w pięknej kamienicy Aleje Jerozolimskie 49

Wyjątkowy apartament w pięknej kamienicy w prestiżowej lokalizacji. Lokal o powierzchni 112 m2 składa się z czterech pokoi (ok. 20 m2, 15 m2, 24 m2 i 12 m2), oddzielnej, widnej kuchni z aneksem jadalnym (ok. 20 m2), balkonu, dwóch korytarzy oraz łazienki i WC. W pokojach zachowana jest piękna sztukateria na suficie, a także oryginalna przedwojenna mozaika pałacowa oraz parkiet. Apartament znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze z windą. Lokal posiada ogrzewanie miejskie, ciepłą wodę oraz gaz. Jest podłączona linia telefoniczna, telewizja kablowa oraz internet. Apartament jest niezwykle przestronny, pomieszczenia mają wysokość 3,55 m. Mimo, iż zlokalizowany jest w samym centrum, jest słoneczny, cichy i spokojny – znajduje się w drugiej linii zabudowy, więc okna nie wychodzą bezpośrednio na Aleje Jerozolimskie. Lokal stanowi odrębną własność i ma założoną księgę wieczystą.
Apartament znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, która powstała w latach 1910 – 1913 według projektu wybitnego architekta Józefa Napoleona Czerwińskiego. W budynku odnowiono elewację frontową oraz podwórze, wymieniono windy, domofony, wyremontowano klatki schodowe i zamontowano podgrzewane rynny. Lokalizacja: ścisłe centrum – Aleje Jerozolimskie 49 – vis a vis Pałacu Kultury i Nauki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się min.: hotele Polonia, Marriott, Novotel, InterContinental, CH Złote Tarasy oraz Teatr Muzyczny Roma. Bardzo dobry węzeł komunikacyjny – dworce: Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście, stacja metra Centrum, a także dogodne połączenia autobusowe i tramwajowe. Telefon kontaktowy: Wyjątkowy apartament w pięknej kamienicy w prestiżowej lokalizacji. Lokal o powierzchni 112 m2 składa się z czterech pokoi (ok. 20 m2, 15 m2, 24 m2 i 12 m2), oddzielnej, widnej kuchni z aneksem jadalnym (ok. 20 m2), balkonu, dwóch korytarzy oraz łazienki i WC. W pokojach zachowana jest piękna sztukateria na suficie, a także oryginalna przedwojenna mozaika pałacowa oraz parkiet. Apartament znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze z windą. Lokal posiada ogrzewanie miejskie, ciepłą wodę oraz gaz. Jest podłączona linia telefoniczna, telewizja kablowa oraz internet. Apartament jest niezwykle przestronny, pomieszczenia mają wysokość 3,55 m. Mimo, iż zlokalizowany jest w samym centrum, jest słoneczny, cichy i spokojny – znajduje się w drugiej linii zabudowy, więc okna nie wychodzą bezpośrednio na Aleje Jerozolimskie. Lokal stanowi odrębną własność i ma założoną księgę wieczystą.
Apartament znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, która powstała w latach 1910 – 1913 według projektu wybitnego architekta Józefa Napoleona Czerwińskiego. W budynku odnowiono elewację frontową oraz podwórze, wymieniono windy, domofony, wyremontowano klatki schodowe i zamontowano podgrzewane rynny. Lokalizacja: ścisłe centrum – Aleje Jerozolimskie 49 – vis a vis Pałacu Kultury i Nauki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się min.: hotele Polonia, Marriott, Novotel, InterContinental, CH Złote Tarasy oraz Teatr Muzyczny Roma. Bardzo dobry węzeł komunikacyjny – dworce: Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście, stacja metra Centrum, a także dogodne połączenia autobusowe i tramwajowe.