Angielski, Żoliborz, profesjonalnie, referencje

Jestem doświadczoną nauczycielką angielskiego z wieloletnim stażem podpartym referencjami, lektorką w dużej warszawskiej szkole językowej, posiadam wykształcenie kierunkowe oraz doskonałe zaplecze metodyczne. Uczę z pasją i zaangażowaniem, posiadam indywidualne podejście do każdego ucznia oraz znam wiele sztuczek metodycznych potrafiących zdziałać cuda i przełamać wszelakie bariery językowe. Udzielam lekcji na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzone są one profesjonalnie, z maksymalnym wykorzystaniem czasu lekcyjnego.
Na swoich zajęciach szczególny nacisk kładę na konwersacje, co oczywiście może się różnić w zależności od potrzeb ucznia. To uczeń mówi przez większość lekcji, bez względu na poziom zaawansowania, ja jestem od monitorowania jego wypowiedzi. Zapewniam bogatą gamę własnych materiałów, posiadam podręczniki.
Uczę dorosłych oraz młodzież.
Poziom językowy sprawdzam przez wysłanie Państwu testu kwalifikacyjnego.
Preferuję kontakt telefoniczny, choć z chęcią odpowiem również na maile.
Zajęcia odbywają się u mnie, nieopodal pl Wilsona, od poniedziałku do piątku, godziny do ustalenia.
Cena: 60pln / 60min.
Zapraszam serdecznie osoby zdecydowane na systematyczną naukę języka. Zapraszam również na bloga: http://martyna-english-tutor.blogspot.com/, gdzie znajdą Państwo informacje dotyczące mego nauczania, zasad oraz tłumaczeń, a także referencje z poprzednich szkół językowych. Martyna