Angielski z dojazdem i tłumaczenia

Wolne terminy – lekcje w Twoim domu, oparte na materiałach starannie przygotowywanych przeze mnie dla każdego, gwarantując przy tym indywidualne podejście. Używamy wyłącznie języka angielskiego, aktywizując dzięki temu klienta i rozwijając ‚żywy’ język mówiony poprzez korzystanie z autentycznych materiałów (Internet, podcasty radiowe, artykuły prasowe). Rozwijamy wszystkie umiejętności, od mówienia głównie, poprzez aktywne słuchanie i czytanie, do pisania listów/e-maili i wypracowań.
Oferuję zajęcia z dojazdem: indywidualne, grupowe oraz przez Skype (także czat jeśli wolisz trenować język pisany) dostosowane do potrzeb i celu nauki klienta.
Przygotuję do matury, egzaminu gimnazjalnego, certyfikatów językowych, pomogę nadrobić szkolne zaległości. Do tego oferuję konwersacje, także kurs Business English oraz szkolenia in-company dla firm. Zorganizuj grupę osób wyjeżdżających sezonowo za granicę – opanujemy niezbędne podstawy j. angielskiego. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej nauczycielskiej UMCS w Lublinie oraz kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu klientów na różnych poziomach i w różnym wieku. Atrakcyjna oferta dla rodzeństwa lub dwójki znajomych. *Dojeżdżam do 25 km (powiat zamojski i okolice) w cenie lekcji, dalej – po ustaleniu ceny; pozostałe miasta: lekcje online.*
Oferuję również *tłumaczenia* tekstów (posiadam referencje).
Wystawiam rachunki. Terminarz dostępnego czasu zajęć jest na stronie: angielskizdojazdem.edu. pl/terminarz Serdecznie zapraszam do kontaktu: