Angielski: Summer Chatting czyli "letnie gadanie"

Oferta na lato 2014: Summer Chatting czyli "letnie gadanie" to oferta na nadchodzące miesiące letnie skierowana do wszystkich, którzy pragną doszlifować swój język angielski. Zapraszam na spotkania u mnie, u Ciebie, w kafejce, w parku, na rolkach, na rowerze albo w wielu innych miejscach, których jest niezliczona ilość. Nie trać czasu i skorzystaj z ciepłych i słonecznych dni (z małymi wyjątkami) aby nabrać płynności w mówieniu, poszerzyć słownictwo i podzielić się wiedzą o świecie. All in English, of course! Nie zapomnij przyprowadzić swoich bliskich i znajomych…
Więcej informacji: akmaris.pl A oprócz tego: Język angielski: dla dzieci, młodzieży i dorosłych: – konwersacje, lekcje i korepetycje – indywidualnie i grupowo – z dojazdem do klienta lub w moim mieszkaniu na Ratajach (Os. Jagiellońskie)
Ponad 20 lat życia spędziłem w Wielkiej Brytanii i Irlandii a po powrocie do Polski zająłem się nauczaniem języka angielskiego. Więcej informacji: akmaris.pl Ceny od pln 40 za 60 minut od osoby i spadają w przypadku dodatkowych osób w tej samej grupie.
Do zobaczenia… See you…