68m kw Wola-Śródmieście na dwa mniejsze lub...

Możliwa zamiana na jedno mniejsze ale własnościowe,lub na dwa mniejsze kwaterunkowe,ewentualnie na jedno kwaterunek do wykupu z dopłatą dla mnie,nie zadłużone,do remonciku odświeżenia.
Budynek z cegły,kwaterunek do wykupu, Parter – wszystkie media wymienione na nowe,wysokie 3,40,dwa osobne wejścia,może być jedno.Cztery pokoje,widna duża kuchnia,łazienka,WC osobno,lub pokój z kuchnia,z jednego wejścia plus dwa pokoje,kuchnia z drugiego wejścia,możliwość oddzielenia mieszkań j.w.
Opis mieszkania:
Doskonale położone, zaciszne choć w centrum miasta, wszędzie z niego blisko, doskonały punkt komunikacyjny. Wielki atut – tuż przy planowanej stacji Rondo ONZ budowanej już II linii metra! • Okolica zaciszna i spokojna (początek tzw. bliskiej Woli), otoczona zielenią (jest gdzie wyprowadzać pupile), pełno sklepów, aptek, knajpek, przychodni – miejsce niezmiernie wygodne do życia! Rejon ominą planowane na Woli budowy wysokościowców!
• Wszędzie blisko: 2 min do przystanków autobusów i tramwajów na Rondzie ONZ, 12 min piechotą do stacji Metro Świętokrzyska (a niebawem ruszy usytuowana za rogiem stacja Rondo ONZ!), 5 min pieszo do PKiN, Złotych Tarasów czy Dworca Centralnego, można piechota wracać z wypraw do kin, klubów czy zajęć na uczelniach.
• Parkowanie bez problemu na ulicy pod blokiem na Abonament Mieszkańca (30 zł rocznie), okolica jest objęta strefą płatnego parkowania.
• Jest telefon i Internet Aster.
• Budynkiem opiekuje się rozsądna wspólnota mieszkańców, klatki schodowe czyste odnowione,budynek zabezpieczony bramą na domofon,oraz od podwórka furtką.