5 pokoi! 110 mkw! 2 poziomy OKAZJA!

Serdecznie polecam 5 pokojowe mieszkanie (110m2+garaż, pralnia/kotłownia, schowek) na Wojszycach (około 500 metrów od osiedla Kukuczki na południe).
Salon z jadalnią (55m2), kuchnia, łazienka, 3 sypialnie i garderoba plus garaż i miejsce parkingowe, schowek. Piękna i cicha okolica.
Apartament w nowym domu-dwupoziomowy, drewniane podłogi, panoramiczny kominek, alarm, internet, pralka, telefon,w pełni wyposażone. Dostępny ogród z miejscem na grilla i relaks oraz garaż. Czynsz: 3200 złotych ze wszystkimi opłatami: prąd, woda, ścieki, ogrzewanie (kocioł kondensacyjny, solary), alarm z monitoringiem, szybki internet kablowy i WIFI bez limitu, CANAL Plus z CYFRA PLUS HD, abonament bezpłatne wieczory i weekendy, monitorowany garaż podziemny. W pobliżu szkoła podstawowa (nr 23), przedszkole, sklep, przystanek 112/113, orlik , aquapark. Idealny dla alergików (rekuperacja-wentylacja mechaniczna z filtrem antyalergicznym). Dostępne od 1 maja 2014. Serdecznie zapraszam na prezentacje!
Borkowski Konrad
Perfect Place
50-257 Wrocław, ul. Borowska 264
www.perfectplace.pl Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Grabowska (licencja nr: 19969)