4 pokojowe do sprzedania dwupoziomowe SIEWNA

PRZESTRONNE, DWUPOZIOMOWE, 4 POKOJOWE MIESZKANIE, W DOBREJ LOKALIZACJI. Do sprzedania duże piękne mieszkanie z kominkiem – pow. użytkowa 81m2/ całkowita 90m2 składające się z czterech pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc. o powierzchni użytkowej 81 m2. Mieści się ono IIIp/IIIp kameralnej kamienicy. Na pierwszym poziomie znajdziemy:
- duża kuchnia z balkonem, salon, gabinet, łazienka z WC Na drugi poziom prowadzą schody, znajdują się tam 2 sypialnie i łazienka z WC. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wykończenia kosmetycznego we własnym zakresie lub możliwość zlecenia tego Sprzedającemu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3 m2. Niskie koszty utrzymania: Czynsz do wspólnoty 150 zł. Ogrzewanie: kominek i piec dwufunkcyjny.
Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na bliskość przestanków autobusowych. Przystanki zapewniają szybkie połączenie do prawie każdej części Krakowa – do rynku dojedziemy w niespełna 8 minut. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe, ponadto plac Ibramowski. Okolica zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Kontakt: INTERDOM