4 pokoje w Cieszynie na os. Podgórze - 220 000 do negocjacji

4 POKOJE NA OS. PODGÓRZE, 2 BALKONY, 70 MKW – 220 000 zł do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na Banotówce w Cieszynie. Osiedle ciche i bardzo spokojne. Na osiedlu znajdują się sklepy, przedszkole, poczta, przystanki autobusowe, szkoła podstawowa zaraz obok osiedla. Osiedle dobrze skomunikowane, bezproblemowy doajzd do centrum. Pieszo ok. 15 minut.
Mieszkanie położone jest w 4-o piętrowym bloku na drugim piętrze. Blok ocieplony, klatki czyste i zadbane, w budynku domofon.
Mieszkanie składa się : – Przepdokoju, z którego wchodzimy przez osobne wejścia do reszty pomieszczeń, żaden pokój w mieszkaniu nie jest przechodni.Na podłodze PCV, na ścianach gładzie, malowane.
- Dużego pokoju z wyjściem na balkon. Jedna ściana w tapecie, reszta malowana, na podłodze PCV.
- Sypialni z wyjściem na balkon. Na podłodze pcv ściany malowane.
- Sypialni, na podłodze pcv, ściany w gładzi – Sypialni, na podłodze pcv, ściany w gładzi – Łazienki, w której zanjduje się wanna, umywalka. Bez problemu zmieści się pralka oraz dodatkowe szafki. Na podłodze w łazience pcv, ściany tylko pomalowane, nie trzeba skuwać starej glazury.
- Osobnego WC, podłoga w kafelkach, ściany częściowo wtapetowane.
- Kuchni, na podłodze pcv, ściany malowane bez glazury – Osobnego WC, na ścianach do połowy tapeta, reszta malowana.
Mieszkanie posiada 2 balkony. Do mieszkania przynależy piwnica. W piwnicy dodatkowo wózkownia oraz suszarnia. Tylko 2 mieszkania na klatce.
Czynsz przy 5 osobach to ok. 550 złotych. W tym C.O. (podzielniki ciepła) , woda ciepła oraz woda zimna, fundusz remontowy, administracja, śmieci, ścieki. Według wskazań licznika prad oraz gaz do kuchenki.
Mieszkanie do remontu. Do zrobienia przez nowego właściciela podłogi, oraz ściany. Instalacje w dobrym stanie.
Wszystkie meble znikają, mieszkanie zostaje puste. Termin przekazania do uzgodnienia. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. CENA 220 000 zł do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość.