4 pokoje, kamienica zaraz przy nowobudowanym EC1

Nr oferty w biurze: LNL000586
ZIMOWA PROMOCJA!!! TYLKO TERAZ TA OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!!!
Do sprzedaży, czteropokojowe mieszkanie o pow. 82m2 położone na parterze w kamienicy w centrum Łodzi. Budynek usytuowany zaraz obok noworestaurowanego EC1. Rozkład pomieszczeń:
po wejściu przedsionek, z którego jest wejście do łazienki, dalej przechodzimy po lewo do największego pokoju, prowadzącego do kuchni, po prawo od wejścia przejściowy pokój, któy rozwidla się na dwa kolejne pokoje.
Mieszkanie jasne, ciepłe, w zależności od potrzeb wymagające ewentualnego przearanżowania wg własnego pomysłu – jednak kryjące w sobie wielki potencjał.
Pokoje, wykończone zostały w podobnym standardzie, na podłogach położona deska, część okien wymieniono na drewniane, wymienione zostały również parapety. Łazienka wyposażona w prysznic, razem z wc. Kuchnia ustawna, jasna w stanie do odświeżenia. Czynsz to ok. 350 zł.
Dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść omawianego mieszkania jest niewątpliwie centrum miasta, bliskość nowej inwestycji w Łodzi. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, w okolicy blisko sklepy, banki, przedszkole, szkoła, plac zabaw, tereny zielone oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Podsumowując jest to atrakcyjne pod względem położenia, słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji, idealne dla osób poszukujących lokum w centrumi, pragnących zaoszczędzić czas na męczące dojazdy samochodem po mieście.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!
LUX NIERUCHOMOŚCI
al. Kościuszki 1 lok. 1.15
90 – 418 Łódź