3 pokoje, kamienica, Śródmieście

Mam do zaoferowania Państwu w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie jest widne. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,55 m.
Kamienica po kapitalnym remoncie oraz dodatkowym remoncie elewacji i balkonów. Wymienione instalacje, okna, zamykana automatyczna brama, podwórze z miejscami parkingowymi. Mieszkanie składa się z przedpokoju mieszczącego szafy oraz zamykany schowek podsufitowy, dodatkowe pomieszczenie- spiżarnię, duży pokój (30 m) z balkonem, 2 mniejsze pokoje(15 m), WC, oddzielną łazienkę, kuchnię mieszczącą zabudowę meblową i stół. Dodatkowo, pod kamienicą, komórka.
Czynsz 404 zł zawiera koszt ogrzewania + 178 zł opłata remontowa.
Doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, komunikacja miejska łącząca bezpośrednio z dworcami autobusowymi i kolejowym. W bliskiej okolicy liczne sklepy spożywcze, apteki, przychodnie, punkty usługowe, szkoły. Kilka minut spacerem do pobliskich parków. Również w okolicy teatry, kina i biblioteki. Blisko uniwersytet, bezpośrednie połączenie z Politechniką.