2-pokojowe mieszkanie w centrum wysoki standard

Oferujemy w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na wynajem długoterminowy. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy, na pierwszym piętrze. Budynek jest monitorowany. Miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem, za budynkiem ogrodzony ogród do wyłącznego użytku mieszkańców. Możliwość korzystania ze strychu (pełni on rolę suszarni) i piwnicy. Mieszkanie przeszło gruntowny remont 5 lat temu – wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi.
Duża łazienka z wc i oknem jest wyposażona w nową pralkę, dużą ilość szafek i półek. W przedpokoju zabudowa typu Komandor, duże lustra. Salon z aneksem kuchennym jest przytulnym pomieszczeniem z wykończeniami w kolorze ciepłego drewna. W kuchni praktyczne rozwiązania (szafka cargo, oświetlenie punktowe, pojemniki na segregację, wyciągany kran), nowego typu lodówka i zamrażarka, nowoczesna kuchenka i płyta indukcyjna. W salonie sofa, rozkładany stół, krzesła firmy Klose. Sypialnia bardzo przestronna: podwójne łóżko i duża szafa, drzwi przesuwane. Ściany w całym mieszkaniu cekolowane, pomalowane na jasne kolory. Podłoga drewniana. W łazience ogrzewanie podłogowe i grzałka na ręczniki.
Pełne media cyfrowe (telewizor, 2 nagrywarki HD, router WIFI, telefon bezprzewodowy – darmowe minuty) Nowoczesne ogrzewanie elektryczne dzięki sterowaniu komputerowemu i korzystaniu z ładowania tylko w tańszej nocnej taryfie ( 2 razy tańszy prąd) i dynamicznemu rozładowywaniu ciepła w ciągu dnia jest bezpieczniejsze i bardziej komfortowe od ogrzewania gazowego przy zachowaniu porównywalnych kosztów.
Wszystkie urządzenia AGD są wysokiej klasy i posiadają programatory dzięki czemu mogą korzystać z tańszego prądu. Wzgórze Świętego Maksymiliana to dzielnica z pełną infrastrukturą, świetnie skomunikowana. W pobliżu znajdują się: – Przystanek SKM – 900m (9 minut)
- Przystanek ZKM – 200m (2 min.)
- Postój taksówek – 60m (0,6 min.) – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – 550m (7 min.)
- Łużycka Office Park – 1,2km (14min.)
- Bulwar Nadmorski, Plaża – 1,5km (16 min.)
- Galeria Riviera – 1,7km
- CH Batory – 2,2km
- Urząd Miasta – 1km (10min.)
- Poczta – 50m (0,5 min.) – 5 sklepów spożywczych – 90m (1min.)
- Piekarnia – 300m (3 min.)
- 3 apteki – 300m (3 min.)
- 2 przychodnie – 400m (4 min.) – Teatr Muzyczny – 2,5km
- Teatr Miejski – 1,1km (13 min.)
- Biblioteka – 450m (5min.) – Liceum – 350m (4min.)
- Szkoła podstawowa – 600m (8 min.)
- Przedszkole – 180m (2 min.)
- Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu – 1,3km (15 min.) Niskie opłaty:
1) Wspólnota (w tym woda i śmieci): 220zł/mc
2) Prąd – według zużycia
3) Opcjonalnie internet 100 Mb/s + telefon + telewizja HD multiroom i nagrywarki – 100zł/mc