2-pokoje (47 m2) z ogródkiem. Okazja 5936 zł/m2! Zakup za Gotówkę.

Mieszkanie (47 m2) składa się z: 2 : salonu (19,4 m2) z wyjściem na BALKON i zejściem do OGRÓDKA, sypialni (11 m2), oddzielnej kuchni i łazienki z WC. Okna wychodzą na 2strony świata: południowy-wschód (salon) i północny-zachód (kuchnia i sypialnia). Na podłogach w pokojach położone są panele, a w kuchni i przedpokoju terakota. Kuchnia jest widna i oddzielna. Mieszkanie wymaga remontu, dzięki czemu można urządzić je według własnego pomysłu.
Do mieszkania przynależy piwnica (3 m2). Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu bez KW (grunty w dzierżawie).
Czynsz: 450 zł (zawiera fundusz remontowy i opłaty administracyjne. Dodatkowo trzeba doliczyć zaliczki na wodę i CO (według zużycia). Ok 100 zł na osobę. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w niskiej 4-piętrowej części budynku bez windy. Budynek został wybudowany w 1986 roku z wielkiej płyty Ocieplony blok jest po wymianie instalacji wodnokanalizacyjnych, klatki schodowe są czyste i zadbane.
Dobra komunikacja: do przystanku autobusowego 450 metrów, do stacji metra Natolin 1300 metrów. W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone, górka „Kazurówka”. W pobliżu bloku usytuowane są „mini delikatesy”. Liczne ośrodki sportowe zlokalizowane są w odległości 600 metrów: Sportowa Arena Ursynów, korty tenisowe, basen. W okolicy również znajduje się supermarket Real oraz market budowlany i ogrodniczy OBI.
Zapraszam:
Aleksandra Szczerba,
RS Real Estate,